Hlavní navigace

Pojišťovna Wüstenrot vstoupila se svou nabídkou na trh neživotního pojištění

Včerejším dnem zahájila svou vlastní pojišťovací činnost Wüstenrot pojišťovna, která pro své budoucí klienty připravila především nabídku kompletní pojistné ochrany rodiny a pojištění motorových vozidel.

Sdílet

Nové Pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti za škodu zaručuje komplexní pojištění majetku občanů. Široký rozsah krytí v základním pojištění s pojistným plněním v nových cenách zaručuje obnovení bydlení klienta, pokud dojde k nečekané škodní události. U pojištění domácnosti si klient může vybrat ze dvou variant – PLUS a SUPERPLUS, přičemž varianta SUPERPLUS spolu s možným připojištěním uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Důležitou součástí tohoto produktu je pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě, včetně pojištění odpovědnosti vyplývající z vlastnictví domácího mazlíčka.

Silně také akcentujeme prodej pojištění motorových vozidel, a to jak havarijního tak odpovědnosti z provozu. Jsem přesvědčen, že v této oblasti dokážeme nejen držet krok s konkurencí. Produkt povinného ručení Wüstenrot dnes ve své cenotvorbě vychází ze skutečného výkonu motoru a ne jeho obsahu, což samo o sobě ve většině případů pozitivně ovlivňuje výši pojistného ve srovnání s konkurencí. Z vlastní zkušenosti ale vím, že pojištění není jenom o ceně, ale především o kvalitní a rychlé likvidaci případných pojistných událostí. A na tuto oblast jsme se pečlivě připravili, říká předseda představenstva Pavel Vaněk.

Pojišťovna Wüstenrot je součástí finanční skupiny, do níž dále patří Wüstenrot – stavební spořitelna a.s, Wüstenrot hypoteční banka a.s. a Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s. Generálním ředitelem a předsedou představenstva pojišťovny je od 1. září Pavel Vaněk, tříčlenné představenstvo dále tvoří Ing. Anna Petiková a Dr. Harald Mayer-Rönne.

Základní kapitál společnosti činí 156 milionů korun. Akcionáři pojišťovny Wüstenrot jsou německý koncern Wüstenrot & Württembergische AG, jehož podíl na základním akpitálu činí 74 %, a rakouská společnost Wüstenrot Verwaltungs- und Dienstleistungen GmbH s podílem 26 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).