Hlavní navigace

Pojišťovna ČS nabízí novou tranši jednorázového pojištění FLEXI PREMIUM 133

Pojišťovna ČS reaguje na velký zájem klientů a přichází s další nabídkou jednorázového životního pojištění FLEXI PREMIUM 133. Česká spořitelna klientovi opět poskytne nadstandardně zhodnocenou částku vložených prostředků ve výši 133 % za sedm let, tedy průměrně 4,15 % ročně. Pojištění lze sjednat na pobočkách České spořitelny až do 30. listopadu 2009 nebo do vyprodání tranše v hodnotě 400 milionů korun.

Sdílet

Navazujeme na velký zájem ze strany klientů, který vyvolala předcházející zářijová nabídka pojištění FLEXI PREMIUM 133. Předchozí tranše v hodnotě 350 milionů korun se totiž vyprodala během dvou týdnů, říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny.

FLEXI PREMIUM 133 je určeno těm, kdo hledají způsob jak bezpečně a dlouhodobě investovat volné prostředky s jistotou zajímavého výnosu. Minimální výše jednorázového pojistného je stanovena na 50 000 korun a maximální není omezena. Sjednání pojištění je administrativně nenáročné, pojišťovna neprovádí zdravotní zkoumání klientů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).