Hlavní navigace

Pojišťovna Aviva dá maturantům 10 000 Kč

Investiční životní pojištění pro děti zažívá v posledních letech boom. Různé varianty dětských pojistek má ve svém portfoliu téměř každá pojišťovna v ČR. Inovované dětské pojištění Talisman od pojišťovny Aviva nabízí od nového roku hned několik podstatných novinek.

Sdílet

„Téměř šestiletá zkušenost s dětským pojištěním nám umožnila provést řadu pozitivních změn – např. v připojištění závažných onemocnění jsme byli schopni zmírnit podmínky pro plnění, zvýšit plnění u některých položek a rozšířit seznam krytých událostí, a to vše za současného snížení pojistného placeného klientem“, říká Pavel Matoušek, generální ředitel Aviva životní pojišťovny, a.s.

„Pozitivních změn je ale celá řada a Talisman nové generace se bezesporu bude řadit k nejlepším dětským pojištěním na trhu. Finanční bonus za dosažení důležitého stupně vzdělání vyjadřuje naši snahu myslet do budoucna a navíc dává rodičům do ruky určitý motivační prvek pro jejich děti“, dodává Pavel Matoušek.

Pojištění Talisman bylo uvedeno téměř před šesti lety, přičemž v době uvedení zahrnovalo řadu unikátních znaků a bylo skutečnou špičkou na trhu dětského pojištění. Připojištění závažných onemocnění, které uvedla Aviva jako první na český trh, se v mezidobí stalo inspirací pro konkurenční produkty.

Hlavními změnami v pojištění Talisman od nového roku tedy jsou:

  • nová resp. inovovaná krytí pro dítě: nové připojištění pro úrazy bez trvalých následků, jež spolu s inovovaným připojištěním trvalých následků úrazy tvoří komplexní úrazové krytí dítěte, inovované připojištění závažných onemocnění, nové připojištění hospitalizace
  • volitelné pojistné částky pro připojištění dětí, jedny z nejvyšších na trhu
  • slevy na připojištění dětí – výhodné balíčky
  • možnost pojištění druhého dospělého
  • možnost připojištění zproštění od placení pojistného pro případ plné pracovní neschopnosti dospělého
  • bonus 10 000 Kč v případě složení maturitní zkoušky (vstupní věk dítěte 0 – 7 let)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).