Hlavní navigace

Pojištění vozidel UNIQA

UNIQA při přijetí do pojištění vyžaduje u většiny vozidel alespoň minimální zabezpečení- SBZ OCIS ("pískování" skel a registrace vozu v databázi OCIS po dobu 5ti let). U dražších vozidel aktivní zabezpečení- např. SHERLOG. Za zabezpečení SBZ OCIS, mechanické pevně spojené s vozidlem i aktivní UNIQA poskytuje slevy až 20% z kompletního KASKO pojištění.

Sdílet

Je-li vozidlo ojeté, vyžaduje UNIQA rovněž fyzickou prohlídku vozidla s fotodokumentací, která se realizuje smluvními techniky UNIQA. Na pracovištích CEBIA se navíc prohlíží systémem VINTEST PLUS všechna vozidla individuálně dovezená a nebo vozidla, která mají duplikát technického průkazu. Zvolte komplexní pojištění KASKO a Povinné ručení.

Získáte následující výhody: – slevu za kombinaci obou produktů – balíček připojištění jako bonus- při uzavření pojištění POV a KASKO současně získáte možnost levněji připojistit svá zavazadla a sedadla ve voze – nárok na pojistné plnění uplatněný z doplňkových pojištění nemá vliv na Bonus/Malus v POV ani v KASKO pojištění Proč právě UNIQA a pojištění vozidel?

UNIQA Vám: – nabízí možnost uzavřít pojištění v široké síti obchodních míst, u makléřů a jednotlivých prodejců s novými vozy – dává možnost vybrat si z více variant pro každý druh pojištění a zvolit tak šíři pojistné ochrany přesně podle Vašich potřeb a momentálních finančních možností – je vždy k dispozici prostřednictvím bezplatné telefonní linky, prostřednictvím internetu máte možnost rychlého hlášení škod – dává záruku rychlé a objektivní likvidace škod – díky spolupráci s předními leasingovými společnostmi mají klienti možnost platit pojistné současně s leasingovými splátkami – „UNIQA asistence“ je pro Vás spolehlivým partnerem v každé situaci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).