Hlavní navigace

Podnikatelé si mohou svou kreditní kartu od KB přizpůsobit svým představám

Komerční banka vydala v uplynulých třech letech takřka 60 000 kreditních karet pro podnikatele. Na firemní kreditní kartu, která patří k nejúspěšnějším produktům pro podnikatele v nabídce KB, mohou nově její držitelé umístit obrázek podle vlastní volby.

Sdílet

Komerční banka představila službu Mojekarta, která umožňuje vytvoření vlastního designu platební karty, jako první na českém trhu v červnu 2007. Kromě debetních osobních a podnikatelských karet si nyní mohou podnikatelé umístit vlastní obrázek také na svou kreditní kartu.

Velmi oblíbeným obrázkem je mezi klienty z řad podnikatelů fotografie provozovny či produktu firmy. Vlastní design karty mohou klienti připravit několika kliknutími myší na stránkách www.mojekarta.cz.

Oblíbené jsou samozřejmě také fotografie blízkých, přátel či fotografie z dovolené. K dispozici je na stránkách rovněž široká škála atraktivních obrázků z galerie KB. Kreditní karta s vlastním designem může být zajímavou vizitkou a při placení může reprezentovat firmu, uvedl zástupce vedoucího marketingu pro retailové bankovnictví KB Radko Belada.

Podnikatelé z řad klientů Komerční banky mohou mít ve své peněžence bankovní produkt, který přesně odpovídá jejich představám. Kromě vlastního designu mohou podnikatelé, stejně jako ostatní držitelé platebních karet vydaných Komerční bankou, změnit v kterémkoli bankomatu KB bezpečnostní PIN a svou kartu si plně personalizovat, doplnil Radko Belada.

Kreditní karta pro podnikatele jako kombinace platebního a úvěrového produktu nabízí podnikatelům příležitost čerpat úvěr až do výše 200 tisíc korun s bezúročným obdobím 45 dní. Je poskytována bez jakéhokoliv zajištění, pro stávající klienty banky dokonce bez ověřování příjmů. Přináší tak maximální komfort při drobných nákupech pro potřeby firmy, jako je placení u čerpacích stanic, za ubytování během služební cesty, při výběru hotovosti z bankomatu nebo na přepážce banky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).