Hlavní navigace

Počet prodaných produktových balíčků pro podnikatele stoupl meziročně o 19 procent

Produktové balíčky si zachovávají mezi podnikatelskou klientelou oblibu, jak potvrzují výsledky HVB Bank. Meziroční nárůst prodeje produktových balíčků Business Konto v prvním čtvrtletí roku 2005 je 19 %. Počet balíčků Konto Profese stoupl o více než 100 %.

Sdílet

Business konto, které je určeno malým a středním podnikům si zřídilo za první tři měsíce letošního roku 460 klientů. U Konta Profese, oslovující osoby svobodně podnikající, stoupl oproti stejnému období minulého roku počet nově uzavřených smluv o 100 %. Ve stejném období bylo založeno 390 účtů správ a úschov, se kterými je Konto Profese provázáno.

V únoru letošního roku jsme zdvojnásobili limit pro kontokorent u Business Konta na 1,5 milionu korun. Této nabídky využilo během necelých dvou měsíců 70 klientů, což předčilo naše očekávání, řekl Ivo Kubálek, ředitel odboru segmentového řízení a vývoje produktů HVB Bank. HVB Bank navíc standardně poskytuje kontokorent do výše 800 tisíc korun bez zajištění, dodal Kubálek. Na přelomu roku plánujeme nabídnout další speciální úvěry pro malé a střední podniky.

V rámci Business Konta mohou podnikatelé využívat různé doplňkové nástroje pro pohodlnější obsluhu svého účtu jako je Online Banking, GSM Banking, HomeCash či Business linku (telefonické bankovnictví). Navíc klienti mohou získat roční předplatné časopisu pro podnikatelskou klientelu – týdeníku PROFIT, pokud si BUSINESS Konto založí do 30. 6. 2005.

Svobodným povoláním, jako jsou notáři, advokáti, správci konkurzní podstaty, daňoví poradci, exekutoři či auditoři nabízí HVB Bank produkt na míru – Konto Profese. Velice zajímavé je provázání podnikatelského účtu s účty správ a úschov, které jsou připraveny přesně podle náročných požadavků klientů HVB Bank z oblasti svobodných povolání. Výsledky potvrzují, že Konto Profese i podmínky vedení účtů správ a úschov splňují požadavky a nároky klienta. Vedení účtu úschov je ošetřeno zvláštní smlouvou, která omezuje možnost dispozice s prostředky na účtu jak z hlediska oprávněné osoby, tak z hlediska účelu použití prostředků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).