Hlavní navigace

Pobočkovou síť Hypoteční banky povede od října Magdalena Štemberová

Praha, 27. září 2006 – Řídit pobočkovou síť Hypoteční banky bude od 1. října Magdalena Štemberová (29). Do pražské centrály přichází z postu ředitelky pobočky Hypoteční banky v Teplicích, kterou vedla od června 2004.

Sdílet

V nově vytvořené pozici bude mít Štemberová na starosti především podporu a řízení poboček, hypotečních kanceláří a spolupráci se Skupinou ČSOB. „Jelikož se velice dynamicky rozvíjí trh s hypotečními úvěry, je nutné neustále zdokonalovat vlastní poskytování služeb. Cílem je zajistit klientům dostupnost našich služeb, jednoduchost a kvalitu. Útvar pod mým vedením by se měl zaměřit právě na tyto atributy, které klienti od nás očekávají,“ vysvětluje Štemberová.

Magdalena Štemberová je zkušenou manažerkou v obchodních činnostech a v řízení změn. „Nemám totiž ráda stojaté vody a ráda měním věci k lepšímu. Proto mne těší, že se mohu podílet na rozvoji právě myšlením mladé a dynamické firmy, jako je Hypoteční banka,“ říká o sobě Štemberová. Během svého dvouletého působení v Teplicích se jí podařilo zvýšit obchodní výkony této pobočky téměř na dvojnásobek. Do Hypoteční banky přišla Štemberová před dvěma lety z ČSOB, kde pracovala naposledy jako manažerka obchodního týmu pro retailovou klientelu, předtím jako specialistka prodeje se zaměřením na spotřebitelské a hypoteční úvěry.

Magdalena Štemberová vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, fakultu sociálně ekonomickou, obor peněžnictví a řízení podniku. Absolvovala rovněž řadu manažerských kursů. Hovoří anglicky a německy. Zajímá se o hudbu, ráda cestuje, aktivně se věnuje volejbalu a hraje squash.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).