Hlavní navigace

Placení kartou Visa jim zajistilo cestu na olympiádu

Tři držitelé platebních karet Visa z České republiky získali jedinečnou možnost podívat se na Letní olympijské hry do Atén jednoduše tím, že v obchodech platili kartou Visa.

Sdílet

Praha, 2. srpna 2004 – Asociace Visa International, oficiální platební systém Letních olympijských her 2004 v Aténách, vyhlásila výherce letní olympijské spotřebitelské kampaně, kteří navštíví letošní olympiádu.

Soutěž S Visou na olympijské hry byla je zaměřena na motivaci držitelů karet k platbám v obchodech a na zvýšení povědomí zákazníků i obchodníků o výhodách elektronických plateb.

Držitelé karet se soutěže zúčastnili automaticky tím, že v období od 1. dubna do 30. června 2004 platili v obchodech v České republice svojí Visa kartou. Nejvyšší počet transakcí za měsíc, celých 133 plateb, uskutečnil v dubnu Pavel Vondrák, následoval jej Karel Horčík se 71 transakcemi v květnu a Jan Lochman se 70 transakcemi v červnu. Tito tři šťastní výherci se již balí na cestu, protože jejich VIP výhry zahrnují zpáteční letenky do Atén pro 2 osoby, 4denní ubytování, občerstvení, vstupenky na Olympijské hry, speciální akce a aktivity pro volný čas a navíc upomínkovou olympijskou tašku Visa.

Dalších 540 nejaktivnějších držitelů karet Visa, kteří se soutěže zúčastnili, získalo zajímavé ceny jako například Visa brašny na notebook, piknikové batohy a olympijská trička.

Česká republika je jednou ze 35 zemí v regionu CEMEA (střední a východní Evropa, Střední východ a Afrika), kde probíhá olympijská kampaň Visa. Jsme rádi, že můžeme nabídnout českým držitelům karet VISA možnost zažít světovou sportovní událost roku – Olympijské hry v Aténách. Úspěch této olympijské kampaně a vysoký počet uskutečněných transakcí, svědčí o tom, že dnešní spotřebitelé chtějí využít vyšší bezpečnosti, pohodlí i výhod v podobě soutěží o hodnotné ceny, i při placení svých každodenních nákupů. Jednoduše řečeno, Češi si již uvědomili, že používat Visa karty při nákupech je bezpečnější, rychlejší a pohodlnější než platit v hotovosti, prohlásil Miloslav Kozler, manažer pro Českou republiku, Visa Europe.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).