Hlavní navigace

Petr Vácha novým partnerem Ernst & Young

Praha, 12. července 2006 – Novým partnerem společnosti Ernst & Young pro Českou republiku v oddělení auditu a služeb ekonomického poradenství byl jmenován Petr Vácha. Zastává také pozici vedoucího expertní skupiny pro problematiku mezinárodních standardů účetního výkaznictví v regionu Střední Evropa-jih a je členem globální interpretační skupiny pro některé oblasti IFRS.

Sdílet

„Jmenování nových partnerů je dokladem úspěšného rozvoje naší firmy. Úloha partnera je pro firmu klíčová. Jedná se o vedoucí představitele a majitele firmy, kteří nesou odpovědnost za naše lidi, kvalitu našich služeb, naši strategii a naši pověst,“ říká Dirk Kroonen, vedoucí partner společnosti Ernst & Young v České republice.

Petr Vácha působí v Ernst & Young od roku 2002. V oboru auditu a poradenských služeb pracuje od roku 1995 se zaměřením převážně na podniky v odvětvích výroby, obchodu a telekomunikací. Dále se specializuje na veškerou problematiku související s mezinárodními standardy účetního výkaznictví (IFRS).

Petr Vácha vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze – obor Účetnictví a finanční řízení podniku. Dále dokončil studia při Chartered Association of Certified Accountants (ACCA) a Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). Petr Vácha je statutárním auditorem a členem výboru pro IFRS při Komoře Auditorů ČR.

Petr Vácha (31) je ženatý a má dvě děti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).