Hlavní navigace

Vaše peníze se budou množit také ve Volksbank SHOPech

V rámci balíčku Aktiv konto PLUS je nyní klientům Volksbank SHOPů nabízen Spořicí účet se zvýhodněnou úrokovou sazbou 3,33 % p. a. Volksbank tak navázala na úspěšnou kampaň k Běžnému investičnímu účtu spuštěnou ve druhé polovině září a rozšířila nabídku nadstandardního úročení také na prodejní místa Volksbank SHOP.

Sdílet

Akcí ve Volksbank SHOPech plynule navazujeme na kampaň k Běžnému investičnímu účtu, která se na pobočkách Volksbank setkala s mimořádným ohlasem. Spořicí účet v rámci balíčku Aktiv konto PLUS se s úrokovou sazbou 3,33 % řadí mezi nejlépe úročené produkty svého druhu na trhu, komentuje kampaň Petr Žibřid, ředitel Marketing & Communication Volksbank CZ, a dodává: Abychom více propojili Volksbank s Volksbank SHOPy, rozhodli jsme se zůstat u jednotného vizuálu kampaně.

Kampaň ve Volksbank SHOPech bude podpořena zejména reklamou v rozhlase a drop mailingem. Navíc pro každého, kdo si od 20. října do 30. listopadu založí v rámci Aktiv konta PLUS Spořicí účet ve kterémkoliv Volksbank SHOPu, je připravena soutěž o atraktivní ceny. Podrobné informace o soutěži najdou klienti na www.volksbankshop.cz.

Aktiv konto PLUS je určeno všem, kteří potřebují jednoduchý bankovní účet a nechtějí zbytečně platit za služby, které nevyužijí. I proto klient za jeho vedení neplatí žádný poplatek a získá jej úplně zdarma. Jednoduchý finanční balíček obsahuje běžný účet, spořicí účet, platební kartu, internetové nebo tele-fonní bankovnictví, výpis z účtu a kontokorentní úvěr.

Více informací na www.volksbankshop.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).