Hlavní navigace

Pe3ny Net mají nového ředitele pro komunikaci a rozvoj

Novou pozici - útvar pro komunikaci a rozvoj - obsadil Zdeněk Maršál

Sdílet

Praha, 2. dubna 2007 – Na pozici ředitele komunikace a rozvoje společnosti Pe3ny Net nastupuje od dnešního dne Zdeněk Maršál, který tak bude současně vykonávat i funkce jednatele a tiskového mluvčího. Ve společnosti Pe3ny Net bude řídit útvar komunikace a rozvoje, jehož součástí jsou tři oddělení: public relations, marketing a firemní strategie akvizic. Současný mediální zástupce Petr Rychlý ve společnosti zůstává a bude nadále pracovat v útvaru komunikace pod vedením Zdeňka Maršála na vyšší pozici – PR specialist senior.

Zdeněk Maršál má mnohaleté zkušenosti s komunikací v oblasti telekomunikačního a IT trhu. „Je pro mne velkou výzvou pracovat v tak dynamicky se rozvíjející firmě," řekl Zdeněk Maršál. „Věřím, že se společníky a zbylými útvary v rámci firmy se nám podaří ještě více zvýraznit pozici Pe3ny Net jako vedoucí internetové metropolitní sítě na českém trhu."

„Na vztahy s médii a veřejností kladla naše společnost vždy velký důraz," vysvětluje obchodní ředitel společnosti Pe3ny Net Martin Kříha. „Jsem přesvědčen, že Zdeněk Maršál na pozici ředitele pro komunikaci a rozvoj naší společnosti zúročí své široké zkušenosti jak z telekomunikačního a IT trhu, tak z oblasti public relations."

Současně při své práci bude Zdeněk Maršál vykonávat funkci PR Partner v agentuře ASPEN.PR, kde povede projekty zaměřené na IT a telekomunikace.

Zdeněk Maršál

  • 2007 – ASPEN.PR – PR Partner (vedení projektů z oblasti public relations)
  • 2000 – 2006 T-Mobile Czech Republic – specialista PR

Zdeněk Maršál (26) vystudoval Vyšší odbornou školu psychologie marketingu v Praze. Hovoří anglicky. Ve volném čase se věnuje osobnímu rozvoji, boxu, adrenalinovým sportům, barové a klubové turistice a práci na externích projektech. Je svobodný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).