Hlavní navigace

V Praze na Vinohradské otevřena 17. pobočka Volksbank CZ

V Praze na Vinohradské otevřena 17. pobočka Volksbank CZ Dnešním dnem zahajuje svůj provoz již 17. pobočka Volksbank CZ, a. s., v České republice, přičemž se jedná již o třetí pobočku v Praze. Pobočka se nachází na Vinohradské ul. 40 v budově Radiopaláce.

Sdílet

Jedná se o plnohodnotnou pobočku poskytující veškeré bankovní služby s rychlou a kvalitní obsluhou a přátelským přístupem ke klientům. Je zaměřena na malé a střední podniky a na privátní klientelu.

V současné době probíhá ve všech pobočkách speciální akce 10 minut = 100 Kč, kdy delší než desetiminutové čekání na kontakt ze strany pracovníka banky znamená připsání stokoruny na účet klienta vedený u Volksbank. Moderní vybavení a nejnovější technologie dovolují Volksbank zaručit takto rychlost obsluhy svých klientů.

Dále v souvislosti s touto akcí byla pro návštěvníky webových stránek http://10minut.volksbank.cz připravena soutěž Volksbank Racing. Číslo 10 symbolizuje nejen rychlost obsluhy na pobočkách Volksbank, ale také 10. výročí přítomnosti banky na českém trhu, které Volksbank letos oslavuje. Soutěž probíhá od 10. 7. 2003 do 10. 10. 2003.

Volksbank je nyní v Praze přítomna ve třech pobočkách, přičemž čtvrtým obchodním místem je regionální centrála v Lazarské ul. 8, jež je k dispozici firemní klientele. Centrála Volksbank se nachází v Brně, kde jsou další čtyři pobočky. Volksbank můžete dále najít v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Kaplici, Liberci, Olomouci, Ostravě, Plzni, Zlíně a ve Znojmě.

Filozofie obchodní strategie banky vychází především z orientace na klienta a jeho individuální potřeby a požadavky, nabízí služby tzv. šité na míru těchto potřeb. Volksbank jde proti současným trendům na bankovním trhu – upřednostňuje osobní kontakt se svými klienty a to tím, že:

  • nabírá nové zaměstnance a
  • rozšiřuje pobočkovou síť.

Nezavírá před klienty své dveře a neodkazuje je pouze na elektronický styk s bankou prostřednictvím Internetu – ne vše lze touto cestou vyřešit ke klientově spokojenosti, např. žádost o úvěr atd.

Volksbank – Důvěra spojuje

Vincent Collard Vedoucí oddělení marketingu Volksbank CZ, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).