Hlavní navigace

Originální soutěž České pojišťovny ve spolupráci s National Geographic Česko

[Tisková zpráva] Tři místa v jedinečné expedici časopisu National Geographic nejen za egyptskými vykopávkami jsou hlavní výhrou letní prázdninové soutěže pro klienty České pojišťovny.

Sdílet

Všichni, kteří si od 1. července do 31. srpna letošního roku sjednají u České pojišťovny cestovní pojištění, se mohou zúčastnit soutěže o rovnou stovku cen.

„Cestovatelé, kteří se letos v létě vydají do zahraničí s cestovním pojištěním České pojišťovny, mají unikátní příležitost zúčastnit se populárně-naučné expedice a dostat se tak díky National Geographic do míst, kam se lidé běžně nepodívají. Pevně věřím, že každého, kdo rád cestuje, tato možnost nadchne,“ popisuje hlavní výhru Lukáš Kubín, ředitel marketingové komunikace ČP. Kromě hlavní ceny přináší soutěž dalších 97 výher, a to jak předplatné českého vydání časopisu National Geographic, tak například také zajímavé knihy.

„Spojili jsme se se silným partnerem, který dokáže díky své produktové nabídce a spolehlivým asistenčním službám za všech okolností zajistit potřebné zázemí při cestách do zahraničí. Letní soutěž je pouze začátkem naší dlouhodobé spolupráce,“ říká u příležitosti startu soutěže Veronika Němcová, marketingová manažerka českého vydání časopisu National Geographic.

Princip soutěže je jednoduchý – stačí v době prázdnin uzavřít cestovní pojištění u České pojišťovny a následně správně zodpovědět soutěžní otázku. Odpověď společně s číslem smlouvy cestovního pojištění lze zaslat pomocí SMS nebo prostřednictvím speciální webové stránky www.stantesear­cheologem.cz.

Trojice šťastných výherců soutěže se zúčastní jedinečné expedice za poznáním mimořádně bohaté egyptské historie a kultury. O tom, zda soutěžící odpověděl správně a je tedy zařazen do soutěže, se dozví obratem buď pomocí SMS nebo e-mailem. Cestovní pojištění lze sjednat na každém obchodním místě ČP nebo on-line na webových stránkách www.ceskapojis­tovna.cz.

„Vyhrává ale opravdu každý. Pro všechny klienty, kteří budou znát správnou odpověď na soutěžní otázku, máme totiž připravenu také 10% slevu na ročním předplatném české verze časopisu National Geographic,“ doplňuje Lukáš Kubín.

FAKTA O EGYPTSKÉ EXPEDICI:

Termín: říjen 2011

Počet účastníků: 12

Počet dní: 11

Místo pobytu: Egypt

Odborný komentář na místě: egyptoložka Hana Vymazalová

Výběr z programu: muzea v Káhiře, prohlídka nalezišť v Abúsíru, prohlídka nalezišť Sakkár a Dahšúr (běžně nepřístupné pyramidy a hrobky), návštěva expedice českých archeologů v El-Hézu, návštěva vybraných pouštních lokalit, oáz, chrámů a pevností…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).