Hlavní navigace

Optimal Business – podnikatelský úvěr, pro který nemusíte do banky

GE Money Bank na trh uvádí nový úvěr pro fyzické osoby podnikatele - Optimal Business. Živnostníci a specifické profesní skupiny mohou získat půjčku až do výše 200 tisíc korun, a to bez nutnosti ručení a návštěvy banky. Lze ji využít k pořízení jak výrobků a technologií, tak služeb. Veškeré náklady spojené s vedením úvěru Optimal Business si navíc mohou živnostníci odečíst z daní. Podnikatelé si tak sníží svůj daňový základ. Vyřízení a čerpání úvěru je zdarma.

Sdílet

„Úvěr Optimal Business je určen podnikatelům, kteří potřebují okamžité investiční prostředky pro rozvoj svého podnikání. Výši úvěru schválíme do několika minut a nevyžadujeme žádné zajištění nemovitostí ani ručitele,“ říká Jaromír Kouřil, obchodní manažer GE Money Bank. „Zájemcům o úvěr Optimal Business nabízíme čerpání bez nutnosti zřídit si běžný účet u GE Money Bank. Klient vůbec nemusí navštívit bankovní pobočku, úvěr si vyřídí přímo u svého dodavatele – partnera GE Money Bank – certifikovaného podle přísných předpisů ČNB,“ dodává Jaromír Kouřil.

Výhodou úvěru Optimal Business, ve srovnání například s finančním leasingem, je fakt, že úvěrovaný předmět se stává majetkem klienta bezprostředně po dodání. Navíc je možné úvěr využít k pořízení jak výrobků a technologií, tak i služeb.

Podnikatelský úvěr Optimal Business poskytuje GE Money Bank v hodnotě 40 až 200 tisíc korun, a to bez zajištění. Jde o úvěr určený zejména na financování investičních potřeb. Fyzické osoby podnikatelé a specifické profesní skupiny si mohou zvolit dobu splatnosti v závislosti na preferované výši splátek od 24 do 84 měsíců. Fixní úroková sazba se u úvěru Optimal Business odvíjí od bonity klienta a začíná na 10,4% p.a.

Kromě FOP (fyzických osob podnikatelů) mohou o úvěr žádat také specifické profesní skupiny. Konkrétně jde o lékaře, lékárníky, veterináře, daňové poradce, notáře a advokáty. Podání žádosti o Optimal Business i jeho zpracování je zdarma. Flexibilitu podnikatelům zajišťuje možnost mimořádných splátek a předčasného splacení celého úvěru. Rozhodnutí o schválení úvěru se zájemce dozví do několika minut od podání žádosti a peníze jsou mu k dispozici nejpozději do druhého dne od podpisu smlouvy.

Podnikatelům – fyzickým osobám stačí při žádosti o úvěr doložit dvě daňová přiznání, prokázat se občanským průkazem a druhým dokladem totožnosti, Živnostenským listem, dokladem o bezdlužnosti a výpisem z běžného podnikatelského účtu. U specifických profesí GE Money Bank předložení daňového přiznání nevyžaduje vůbec. Úvěr je tedy vhodný i pro klienty, kteří s podnikáním teprve začínají.

Parametry úvěru Optimal Business
  • Výše úvěru od 40 000 až do 200 000 korun, bez nutnosti ručení
  • Úroková sazba od 10,4 % p.a.
  • Doba splatnosti úvěru od 24 do 84 měsíců
  • Neměnná ( fixní ) výše splátky po celou dobu splácení
  • Daňově uznatelný – náklady za vedení lze odečíst z daní
  • Nulový poplatek za vyřízení, možnost předčasného splacení a mimořádných splátek
  • Není třeba navštívit pobočku GE Money Bank
  • O úvěr mohou požádat živnostníci i vybrané profesní skupiny
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).