Hlavní navigace

On-line shopy s Českou kvalitou (Česká kvalita na internetu…)

Internetové obchody digipoint.cz, shop.nikon.cz, obchod.nokia.cz a obchod.motorola.cz nedávno úspěšně obstály v certifikačním řízení a mohou tak nově používat oborovou značku kvality APEK - certifikovaný obchod. Spolu s tímto prestižním oceněním získaly zmíněné on-line shopy oprávnění k užití loga Česká kvalita.

Sdílet

Zatímco on-line shopy značek Nokia, Motorola a Nikon jsou zaměřeny výhradně na produkty těchto značek, internetový obchod digipoint.cz nabízí rozsáhlý sortiment výrobků z oblasti digitální techniky, foto sortimentu a mobilní komunikace. Všechny čtyři e-shopy se profilují jako informačně-obchodní servery s velkým důrazem na odbornost. „ I když si servery na nezájem zákazníků rozhodně nestěžují, certifikace značkou kvality APEK a udělení titulu Česká kvalita může v budoucnu pozitivně posílit jejich důvěryhodnost, potažmo zvýšit obrat,“ přidává komentář pan Marek Picek, obchodní ředitel společnosti NetCommerce s.r.o., provozovatele výše uvedených internetových obchodů.

APEK – Asociace pro elektronickou komerci je sdružením firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu. Mezi její členy patří mj. největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti i finanční instituce. Asociace od roku 1998 soustavně podporuje rozvoj elektronického obchodování v České republice. Certifikace APEK Certifikovaný obchod zaručuje zákazníkům internetových obchodů, že tyto splňují základní pravidla bezpečného nákupu. Zejména se jedná o úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky, reklamacích a o bezproblémovou komunikaci se zákazníkem.

Netcommerce s.r.o. ve spolupráci se společností GSMobile Group, a.s. – nejvýznamnějším distributorem mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů a další digitální techniky – je provozovatelem internetového obchodu sítě prodejců digitální techniky DIGIPOINT a outsourcovaných značkových e-shopů pro společnosti Nokia Czech Republic, Motorola Czech Republic, Sony Ericsson Czech Republic, Nikon Česká republika. Unikátním řešením všech těchto internetových projektů je služba tzv. Pick up in store, která umožňuje svým zákazníkům objednat zboží on-line za výhodné internetové ceny a vyzvednout si objednané zboží na jedné z více než 65 partnerských prodejen po celé ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).