Ojedinělá nabídka leasingu strojů od CAC LEASING pokračuje na Autotecu

Praha, 29. května 2006. Do poloviny června platí ojedinělé nabídky CAC LEASING, které jsou součástí speciálních akcí pro klienty k 15. výročí založení společnosti. Pořízení nového stroje zlevní výběr ze čtyř variant zvýhodnění. Konečnou kalkulaci ovlivní ve prospěch klienta například odpuštění paušálního poplatku nebo odklad leasingových splátek až o 3 měsíce.

Do poloviny června letošního roku přinese pořízení nového stroje u CAC LEASING úspory. „V případě leasingu strojů nabízíme klientům výběr ze čtyř variant, které zvýhodní podmínky financování a je jen na klientovi, aby si vybral tu nejefektivnější variantu,“ říká k výhodné nabídce leasingu strojů Friedrich Trumminger, ředitel divize movitostí a nemovitostí CAC LEASING.

Pro některé klienty je s ohledem na jejich finanční plánování lákavé využít možnosti až nulové zálohy, jiní dají přednost odpuštění paušálního poplatku za uzavření smlouvy nebo odkladu splátek až o 3 měsíce. Čtvrtou možností je zvýšení zůstatkové hodnoty na konci leasingu na 10 %, díky čemuž se sníží pravidelné měsíční leasingové splátky. Nabídku výhod lze využít při financování například stavebních strojů a manipulační techniky, obráběcích a výrobních strojů, výpočetní a kopírovací techniky nebo třeba servisního vybavení, apod.