Hlavní navigace

Odstřihněte se s Volksbank od nevýhodné hypotéky!

Mediální kampaň s mottem „(NE)LIDSKÉ HYPOTEČNÍ SPLÁTKY – Odstřihněte se od nevýhodné hypotéky!“ spustila od 5. května 2008 Volksbank CZ. Až do 30. června 2008 nabízí banka v rámci nové kampaně možnost refinancovat hypotéku s akční úrokovou sazbou 4,97 % při pětileté fixaci a s nulovým poplatkem za zpracování.

Sdílet

„Letošní kampaň „Refinancujte s Volksbank“ navazuje tématicky na loňskou reklamní akci. Jejím cílem je přivést na pobočky Volksbank klienty, kteří splácejí hypotéku a nejsou spokojení s nově nabídnutou úrokovou sazbou na konci její fixace, nebo jim nevyhovují jiné parametry původního úvěru u stávající banky. Zároveň by kampaň měla upozornit, že Volksbank poskytuje velmi široké spektrum všech typů hypotečních úvěrů,“ komentuje nabídku Petr Žibřid, ředitel Marketing & Communication Volksbank CZ.

Parametry akční nabídky Volksbank (5. května – 30. června 2008):

  • Úroková sazba 4,97 % p.a. s fixací na 5 let
  • Zpracování úvěru zdarma
  • Splatnost až 40 let
  • Stačí jeden doklad totožnosti
  • Akceptace původního tržního ocenění nemovitosti (ne staršího než 6 let)
  • Možnost refinancování bez doložení příjmů
  • Vyřízení výpisu z katastru nemovitostí

Reklamní kampaň, která je jednou ze stěžejních mediálních komunikačních aktivit Volksbank CZ plánovaných pro rok 2008, probíhá v průběhu celého května prostřednictvím billboardů a tiskové inzerce, zároveň jsou připraveny POS materiály na všech pobočkách banky. Kampaň bude dále podpořena cílenou komunikací na vybraných internetových serverech a rádiovými spoty. Po dobu trvání zvýhodněné nabídky (květen – červen 2008) bude klientům k dispozici také speciální internetová adresa www.lidskesplatky.cz, na které najdou podrobné informace o nabídce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).