Hlavní navigace

Odměny za nákupy s kreditní kartou pokračují i letos

Cetelem odmění všechny držitele kreditních karet i v letošním roce. Finanční bonus obdrží všichni klienti, kteří využijí svoji kartu k platbě za zboží a služby v obchodech včetně těch internetových. Akce probíhá od 1. ledna 2009 až do konce tohoto roku.

Sdílet

V minulém roce zaznamenal Cetelem zvýšený nárůst transakcí kreditní kartou, kdy s ní její držitelé zaplatili přímo u pokladen prodejců. Kreditní karta tak začala být vnímána jako plnohodnotný platební nástroj s řadou funkcí, uvedla ředitelka Správy marketingu a komunikace, Ing. Gabriela Pithartová. I letos proto chceme pokračovat v odměňování za uskutečněné nákupy kartou, a to až do výše 1,5 % z hodnoty nákupu, dodala G. Pithartová.

Pro klienta platí stejné podmínky jako v roce předchozím. Odměna, kterou klientovi Cetelem připíše zpět na úvěrový účet, závisí na celkové měsíční částce uhrazené kartou. Klient se nemusí nikde registrovat, ani nikde o odměnu žádat. Jednotlivé platební transakce se započítávají automaticky a ke konci každého měsíce může klient získat maximální výši finanční prémie až 150 Kč. Pro výpočet odměny se počítají všechny bezhotovostní platby v obchodech včetně nákupů na internetu i prostřednictvím Virtuální karty Cetelem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).