Hlavní navigace

Oddělení klíčových zákazníků Winterthur vede od dubna Tomáš Knebl

Od dubna 2006 má Winterthur nového vedoucího oddělení klíčových partnerů. Stal se jím Tomáš Knebl, který dosud vedl oddělení zaměstnavatelských benefitů, kde se mu podařilo dosáhnout výrazných úspěchů. V nové pozici bude Tomáš Knebl odpovědný za spolupráci s nejvýznamnějšími externími sítěmi, makléři a dalšími zprostředkovateli.

Sdílet

Příchod Tomáše Knebla na post vedoucího oddělení klíčových zákazníků souvisí s cílem vedení Winterthur posílit tuto oblast aktivit společnosti. „V uplynulém období se nám dařilo zefektivňovat spolupráci se třetími stranami. Jsem přesvědčen, že zkušenosti a schopnosti Tomáše Knebla tento trend naší spolupráce s makléři, zprostředkovateli a multilevelovými společnostmi ještě posílí,“ řekl obchodní ředitel Winterthur Petr Freiberg.

Tomáš Knebl je zaměstnán ve společnosti Winterthur od roku 2000. Původně zde působil jako Senior Key Account Manager úseku korporátní klientely. V roce 2003 byl povýšen do funkce vedoucího úseku zaměstnavatelských benefitů. O jeho úspěšnosti v této pozici svědčí i postavení Winterthur jako lídra v počtu spolupracujících zaměstnavatelů.

Před příchodem do Winterthur působil Tomáš Knebl šest let v životní pojišťovně Nationale-Nederlanden.

Tomáš Knebl se narodil 21. ledna 1972 v Novém Jičíně. Je ženatý, svůj volný čas rád tráví sportem – aktivně hraje hokej a tenis, v zimě také lyžuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).