Hlavní navigace

Odborná přednáška LBBW Bank: Je krize již za námi?

[Tisková zpráva] Dne 21. září 2010 uspořádala LBBW Bank CZ v hotelu Mandarin Oriental v Praze setkání spojené s odbornou přednáškou Gernota Grieblinga, vedoucího oddělení Bond Research LBBW Stuttgart, na téma „Konjunktura a finanční trhy v zajetí státní dluhové krize”.

Sdílet

V přednášce věnoval G. Griebling pozornost otázkám souvisejícím s úvahami o konci krize, analýze ekonomického cyklu a vývoje  v rozvinutých ekonomikách a v rozvíjejících se zemích, ale také regulaci finančního průmyslu, jejím dopadům a řadě dalších souvisejících otázek.

„Samozřejmě nás všechny eminentně zajímá další výhled a vývoj nejen na peněžních a dluhopisových trzích, ale i výhody či nevýhody společné měny a podobně. Pohled našeho německého kolegy byl tedy velmi přínosný pro všechny přítomné a rádi bychom v podobných přednáškách a setkáních pokračovali pravidelně,“ komentoval přednášku Gernot Daumann, předseda představenstva LBBW Bank CZ.

Přednáška byla určena pro top manažery a zástupce vedení předních českých a německých firem, nejen z oblasti finančnictví.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).