Hlavní navigace

Od léta 2008 létá Lufthansa do více destinací

Lufthansa uvádí na trh novinky, které připravila na rok 2008.

Sdílet

Od léta 2008 létá Lufthansa do více destinací

Do portfolia přibudou dálkové linky Frankfurt – Calgary a Mnichov – Singapur

Lufthansa rozšiřuje od dubna 2008 svou nabídku o další dálkové linky Frankfurt nad Mohanem – Calgary a Mnichov – Singapur. „Díky těmto přímým linkám bez mezipřistání ušetří naši zákazníci více času a Lufthansa rozšířením portfolia dálkových letů upevní svou vedoucí pozici na trzích v Severní Americe a v Asii,“ uvedl člen představenstva Lufthansa Passenger Airlines Karl Ulrich Garnadt. „V budoucnosti si naši klienti budou moci vybírat lety z 22 měst v Kanadě a ve Spojených státech. Přímé spojení z Mnichova do Singapuru doplňuje naši nabídku také o osmou asijskou destinaci,“ upřesnil Garnadt. Letenky pro nové lety jsou k dostání ve všech třech kategoriích – v první, ekonomické a business třídě. Lufthansa nedávno avizovala rozšíření letového plánu o nové linky z Düsseldorfu ve směrech Chicago, New York a Toronto.

Rychlý a exkluzivní servis pro manažery na lince do New Yorku

Bezplatná doprava vrtulníkem či limuzínou z letiště na Manhattan

S nástupem zimní sezony nabídla Lufthansa nový let do New Yorku s přistáním v 11:20 hodin místního času na letišti Newark vzdáleném od Big Apple 10 kilometrů. Do 31. března 2008 si mohou pasažéři jako bonus rezervovat bezplatný transport helikoptérou nebo limuzínou z letiště přímo na Manhattan. Vrtulník dopraví cestující podle jejich volby na East 34th Street nebo na East River Piers. Jako alternativa k helikoptéře je pro manažery připravena speciálně vybavená limuzína s rozšířeným prostorem pro nohy, která klienty společnosti Lufthansa doveze na kterékoli místo v luxusní newyorské čtvrti. Tento exkluzivní servis nabízí německá letecká společnost jenom cestujícím v business třídě na palubě speciálu Boeing 737. Letoun konstruovaný pro větší komfort je vybaven 44 horizontálně sklápěcími sedadly, která se dají rozložit až na délku dvou metrů. Manažeři mohou za letu využít prostornou pracovní desku, lampu na čtení integrovanou do sedačky nebo elektrickou zásuvku pro zapojení počítače.

Kabiny letadel evropských linek v novém kabátě

Více prostoru a komfortu v nových letadlech typu A320

Lufthansa převezme v následujících dnech první stroje z 60 nových letadel typu Airbus A320. Jejich nový design zvýší pohodlí cestujících. Tak byla například prodloužena šířka kabiny, která dopřeje pasažérům sedícím u oken více prostoru pro pohyb ramen. Nové okenní rámy opticky zvětší okna a zvětší se také schránky pro odkládání příručních zavazadel. Zlepšená vnější izolace kabiny navíc sníží hladinu hluku uvnitř letadla, což mnoho cestujících jistě uvítá.

Jednička ve své třídě

Kam létají pasažéři firmy Lufthansa nejraději

Interkontinentální linka Frankfurt nad Mohanem – New York je mezi klienty německé letecké společnosti nejoblíbenější. Kvůli vysoké poptávce nabízí letos Lufthansa na této trase čtyři lety denně. Lety z německé bankovní metropole na obě newyorská letiště Newark a John F. Kennedy a zpět tak může týdně využívat až 11 336 pasažérů. Na této lince nelétají jen obchodníci, ale i turisté navštěvující americká velkoměsta. K nejpopulárnějším mezikontinentálním trasám patří proto lety na linkách Frankfurt n. M. – Chicago a Frankfurt n. M. – Los Angeles. Z evropských destinací je mezi pasažéry nejoblíbenější trasa Frankfurt n. M. – Londýn s frekvencí 98 letů za týden a kapacitou 36 472 míst. Mimo Londýn dopravuje Lufthansa své klienty nejčastěji do Paříže a Říma. Do těchto metropolí startují její letadla z Frankfurtu v hodinovém intervalu.

Lufthansa podpoří německou fotbalovou reprezentaci

Partnerství s Německou fotbalovou federací prodlouženo

Lufthansa bude jako oficiální partner Německé fotbalové federace (DFB) i nadále sponzorovat německý fotbal. Prodloužení spolupráce DFB a největšího německého dopravce o další tři roky avizovali nedávno na společné tiskové konferenci ve Frankfurtu nad Mohanem zástupci DFB a společnosti Lufthansa. Podle smlouvy budou německé národní fotbalové mužstvo, jeho trenéři a funkcionáři DFB na mezistátní zápasy doma i v zahraničí nadále létat se společností Lufthansa. Lufthansa dopraví německou národní reprezentaci i na nadcházející evropský šampionát v Rakousku a Švýcarsku v roce 2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).