Hlavní navigace

Od 24. srpna do 5. října akční sleva Hypoúvěrů

Od pondělí 24. srpna až do 5. října nabízí Modrá pyramida sníženou úrokovou sazbu Hypoúvěru a Hypoúvěru Garant o 0,2 % p.a. Toto snížení platí pro ty klienty, kteří si zároveň založí Modré konto nebo Modré konto Plus – ti, co tak neučiní, mohou počítat se snížením o 0,1 % p.a.

Sdílet

Úroková sazba Hypoúvěru tak bude začínat již na 4,54 % p. a. a ten, kdo zatím nemá naspořené žádné prostředky na smlouvě o stavebním spoření, může za výše uvedených podmínek počítat s roční úrokovou sazbou 4,84 % p. a. U Hypoúvěru Garant je úroková sazba s využitím maximálního zvýhodnění 5,09 % p. a., u Hypoúvěru 100 pak 5,54 % p.a. a u Hypoúvěru Garant 100 činí akční úroková sazba 5, 79 % p. a. (tyto sazby platí pří současném uzavření Modrého konta nebo Modrého konta Plus).

Pokud chce klient využít těchto výhod, ale peníze čerpat později, může požádat o tzv. Pohotovostní úvěr.

Hypoúvěr je vhodný na stavbu či koupi bytu nebo rodinného domu, ale i na rozsáhlejší rekonstrukci bydlení. Je možné jej čerpat již od výše 300 000 Kč a lze ho splácet až 28 let. Modrá pyramida klientům nabízí ke všem úvěrům výhodné Rizikové životní pojištění Pyramida, které kryje všechna základní rizika: úmrtí, ztrátu soběstačnosti a ztrátu zaměstnání. Novinkou letošního roku je to, že RŽP Pyramida je možné dodatečně uzavřít k již poskytnutým úvěrům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).