Hlavní navigace

Drobní investoři mohou obchodovat s akciemi NWR na RM SYSTÉMu

Od pondělí 12.5.2008 mohou drobní investoři obchodovat s akciemi uhelné společnosti NWR na akciovém trhu RM-SYSTÉM. Dostatečné množství akcií je zajištěno tvůrcem trhu. Akcie NWR jsou zařazeny do elitního segmentu EasyClick s poplatky pouze 0,29 % z objemu obchodu.

Sdílet

NWR v EasyClick

V segmentu EasyClick je velikost lotu NWR ve výši 100 akcií. Objem lotu NWR v EasyClick představuje přibližně 45 tis. Kč. Poplatky jsou ve výši 0,29 % z objemu obchodu a při nákupu nebo prodeji akcií NWR v objemu 45 tis. Kč činí 130 Kč.

Investoři mohou na RM-S obchodovat akcie NWR i standardním způsobem po jednotlivých kusech. V podstatě je tak možné koupit i jedinou akcii.

Garance likvidity

Likvidita akcií NWR je na RM-S zajištěna tvůrcem trhu Fio burzovní společností. Ta zajišťuje a průběžně doplňuje nabídku akcií, tak aby bylo možné vždy koupit a nebo prodat alespoň 1 000 kusů akcií.

Atraktivní nejen pro drobné investory

„Garanci likvidity ze strany tvůrce trhu ocení nejen drobní, ale i větší investoři. Díky maximálnímu poplatku z obchodu je nákup libovolného množství akcií NWR nad 2 600 kusů v podstatě bez poplatků,“ říká Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing RM-S.

Kde mohou drobní investoři získat informace

Na webové stránce http://www.rmsystem.cz/…asyclck4.asp jsou pro širokou veřejnost zpřístupněny jednostránkové infolisty se základními informacemi o akciích v EasyClick. Infolist NWR lze snadno otevřít kliknutím na název akcie.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).