Hlavní navigace

Nové obchodní příležitosti bude pro Raiffeisenbank vyhledávat Jan Havlůj

Novým ředitelem pro rozvoj obchodu Raiffeisenbank se od června stal Jan Havlůj. V nově vytvořené pozici bude vyhledávat nové obchodní příležitosti.

Sdílet

Do nově vytvořené pozice ředitele pro rozvoj obchodu Raiffeisenbank byl jmenován Jan Havlůj (33). Jeho hlavním úkolem bude vyhledávat nové obchodní příležitosti pro banku, např. domlouvat alianční spolupráce, případně zkoumat možnosti nových akvizic.

„Úspěšná integrace Raiffeisenbank a eBanky se blíží ke konci. Po ukončení tohoto procesu budeme chtít banku dále rozvíjet a přiblížit ji ještě více klientům. Právě tato nová pozice by k těmto cílům měla pomoci,“ uvedl Jan Havlůj při svém nástupu s tím, že nová pozice nijak nemění stávající prodejní model banky.

Před nástupem do Raiffeisenbank působil Jan Havlůj jako partner v poradenské společnosti Facility, kde zodpovídal za řízení společnosti, včetně rozvoje a strategie firmy. Mj. zde spolupracoval i na některých projektech pro Raiffeisenbank, kde napomáhal zavést pravidla řízení rizik na základě pravidel Basel II či připravoval projekt měření ziskovosti jednotlivých bankovních produktů. Pro společnost Arthur D. Little připravoval rovněž projekt resktrukturalizace banky v Kuvajtu, předtím působil i v Komerční bance.

Mezi hlavní záliby Jana Havlůje patří sport (squash, kitesurf, snowboard, golf), cestování a hra na housle.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).