Hlavní navigace

O on-line penzijní připojištění skupiny AXA je velký zájem

Více než 2 tisíce klientů využilo během čtyř týdnů on-line formuláře, jehož prostřednictvím si lze na stránkách www.zijtevpohode.cz sjednat penzijní připojištění u AXA penzijního fondu. Každý, kdo si smlouvu uzavře on-line, může získat finanční odměnu až 7500 korun. Finanční odměnu získají zájemci také v případě převodu jejich stávajícího penzijního připojištění do AXA penzijního fondu. Celkově stránky navštívilo přibližně 30 tisíc zájemců o penzijní připojištění.

Sdílet

„Službou ePenze, která umožňuje sjednat penzijní připojištění on-line, chceme zlepšit dostupnost tohoto produktu pro uživatele internetu. V rámci podzimní kampaně jsme se zaměřili na spolupráci s navštěvovanými internetovými vyhledávači a informačními servery. Jako nejefektivnější se v tomto ohledu ukázaly inovativní Pay Per Action formáty, které jsme použili ve spolupráci s mediální agenturou Initiative Prague a se serverem Seznam.cz. Stejně tak jsme zahájili spolupráci na stránkách zlatakoruna.id­nes.cz,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Každý klient AXA penzijního fondu může navíc získat řadu dalších zajímavých finančních výhod, a to až do výše přesahující 100 000 korun. S uvedenými výhodami se lze seznámit přímo na stránkách www.zijtevpohode.cz.

AXA penzijní fond patří dlouhodobě mezi největší a nejúspěšnější penzijní fondy v České republice. V letošním roce mohou klienti AXA penzijního fondu také využívat bezplatný internetový přístup k účtu penzijního připojištění – mohou tak sledovat stav svého účtu penzijního připojištění včetně detailů plateb – účastníka, zaměstnavatele, 3. osoby, státního příspěvku a zhodnocení vložených prostředků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).