Hlavní navigace

O.B.HELLER otevřel kancelář ve Zlíně

Factoringová společnost O.B.HELLER posiluje svoji přítomnost na Moravě. V těchto dnech slavnostně otevřela svoji novou kancelář ve Zlíně. Zlín si O.B.HELLER vybral nejen kvůli jeho výhodné geografické poloze, ale zejména jako centrum regionu s tradičně širokými podnikatelskými aktivitami, které se projevují nadprůměrným počtem firem se zájmem o factoringové služby.

Sdílet

„Zlínsko ale i Vsetínsko a Uherskohradišťsko hodnotíme jako dlouhodobě perspektivní trh a proto zde chceme být našim klientům a zájemcům o factoring blíže,“ uvedl obchodní ředitel O.B.HELLER Jindřich Horák.

Nový obchodní model, který O.B.HELLER ve Zlíně spouští, využívá maximálně možností spolupráce v rámci Skupiny ČSOB. „Kancelář v pobočce ČSOB v Dlouhé ulici ve Zlíně nám nejen zjednoduší první kontakt s budoucími klienty, ale posouvá nás přímo do centra ekonomického dění v regionu,“ upřesnil Jindřich Horák. Pokud se tento model osvědčí, chystá ho O.B.HELLER v krátké době rozšířit i na severní Moravu.

V dubnu 2006 došlo k zásadní změně v akcionářské struktuře O.B.HELLER. ČSOB úspěšně zakončila akvizici zbývajících 50 % akcií a stala se tak jediným akcionářem společnosti. Těsné propojení obou institucí nyní umožňuje komplexnější pohled na řešení finančních potřeb klientů.

O.B.HELLER poskytuje factoringové financování širokému spektru klientů nejrůznějších velikostí od menších firem až po velké podniky, které jsou součástí významných nadnárodních skupin. Nejčastěji se jedná o společnosti působící ve stavebnictví, strojírenství, potravinářském průmyslu, elektrotechnice, zdravotnictví, společnosti obchodující s kovy, ale také například se sportovními potřebami nebo kosmetikou. Všechny spojuje potřeba flexibilního financování pohledávek s delším reálným inkasem včetně jejich komplexní správy s možností převzetí rizika neplacení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).