Hlavní navigace

Novým výkonným ředitelem pro treasury Raiffeisenbank je Jan Pudil

[Tisková zpráva] Novým výkonným ředitelem Raiffeisenbank zodpovědným za Treasury a investiční bankovnictví se stal Jan Pudil. Nová posila vedení banky se do České republiky vrací po 12 letech strávených v londýnské City.

Sdílet

Novým výkonným ředitelem Raiffeisenbank zodpovědným za Treasury a investiční bankovnictví se stal Jan Pudil (40). „Po dvanácti letech praxe v Londýně se těším na nové příležitosti zpět v České republice. Rád bych svými zkušenostmi přispěl k dalšímu posílení pozice banky v investičním bankovnictví,“ uvedl Jan Pudil při svém nástupu. Tato pozice byla v Raiffeisenbank neobsazena po odchodu Martina Bláhy na konci loňského roku.

Před nástupem do Raiffeisenbank působil Jan Pudil 12 let v různých finančních institucích v Londýně. Začínal zde ve Westdeutsche Landesbank Girozentrale, od roku 2002 pracoval na různých pozicích pro BNP Paribas, naposledy řídil tým obchodníků zaměřených na trhy Evropy, Středního Východu a Afriky. Před svým odchodem do Londýna působil v Praze šest let na různých pozicích ve společnosti Wood & Company a byl jedním z jejích zakládajících zaměstnanců.

Jan Pudil je ženatý, má dvě dcery. Mezi jeho hlavní koníčky patří lyžování, squash a cestování.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).