Hlavní navigace

Novým výkonným manažerem útvaru Vztahy k investorům se stal Robert Keller

[Tisková zpráva] Robert Keller na začátku ledna nastoupil na pozici výkonného manažera útvaru Vztahy k investorům ČSOB.

Sdílet

Přechází ze stejné pozice, kterou zastával ve společnosti Unipetrol. Vystřídá tak na pozici Ondřeje Vychodila, který po šesti letech řízení Vztahů k investorům přechází v ČSOB na pozici ředitele útvaru Strategie.

Robert Keller (nar. 1980) vystudoval obor Finance, finanční trhy a bankovnictví na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Než nastoupil do ČSOB, pracoval jako analytik se zaměřením na akcie tuzemského kapitálového trhu a kapitálového trhu ve Střední a Východní Evropě ve společnosti Patria Finance. Poté přešel na pozici manažera Vztahů k investorům v Unipetrolu, kde působil téměř 3 roky.

K Robertovým zálibám patří sport – především lyže, golf a motocykly. Mluví anglicky a francouzsky.

Ondřej Vychodil (nar. 1978) vystudoval ekonomii na FSV UK v Praze a Středoevropské univerzitě v Budapešti a získal Ph.D. na CERGE-EI. Absolvoval semestrální stáž na Harvardově univerzitě (USA) a Inter Alpha Banking Programme, INSEAD (Francie). V ČSOB řídil útvar Vztahy k investorům od roku 2006, předtím pracoval mj. jako externí konzultant Světové banky a poradce vicepremiéra pro ekonomiku Martina Jahna.

Vedle práce v ČSOB přednáší na Anglo American University v Praze a ve volném čase se věnuje rodině a hudbě, konkrétně hře na bicí.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).