Hlavní navigace

Novým obchodním a marketingovým ředitelem Europ Assistance Česká republika se stal Jakub Hoďánek

[Tisková zpráva] S platností od 1. září 2011 nastupuje Jakub Hoďánek na pozici obchodního a marketingového ředitele. Vystřídal zde Vladimíra Fuchse, který tuto pozici v Europ Assistance zastával od roku 2005 do dubna 2011, kdy byl jmenován do pozice generálního ředitele společnosti.

Sdílet

Jakub Hoďánek (32) je absolventem pražské AMU. Posledních šest let působil na pozici obchodního ředitele společnosti Alois Dallmayr. Zde získal zkušenosti s řízením a rozvojem služeb pro zákazníky střední a vyšší třídy poskytované na bázi B2B i B2B2C spolupráce. Předtím působil na obchodní pozici ve společnosti regie radio MUSIC.

Hlavním úkolem J. Hoďánka na nové pozici bude zajistit další rozvoj obchodních aktivit Europ Assistance napříč všemi segmenty poskytovaných služeb. Dále zvýšení intenzity rozvoje služeb pro stávající zákazníky a akcelerace inovativnosti v portfoliu služeb. Europ Assistance se bude i nadále profilovat především schopností poskytovat služby ve vysoké kvalitě a svými produkty tak podporovat úspěch svých korporátních partnerů. 

„Jedním z hlavních cílů, které jsme si definovali naší korporátní strategií pro roky 2011–2015, je stát se hlavním inovátorem v oblasti asistenčních služeb. To pro nás znamená nejen zajištění vysoké úrovně služeb pro stávající zákazníky, ale také přicházení s novými produkty, které pomohou klientům v jejich obtížných situacích a posílí jejich jistoty při objevování nových zážitků,“ říká Vladimír Fuchs, generální ředitel Europ Assistance. „V tomto duchu jsme budovali obchodní aktivity předchozích šest let a společně s Jakubem v nich budeme pokračovat a dále je rozvíjet,“ dodává V. Fuchs.

Jakub  Hoďánek je ženatý, mezi jeho koníčky patří zejména cestování, umění a sport.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).