Hlavní navigace

Novým partnerem ČD je autopůjčovna Hertz

Snadno a rychle mohou cestující Českých drah pokračovat z vybraných nádraží na nákupy nebo obchodní jednání, aniž by museli čekat na autobus či tramvaj. Spojení největšího železničního dopravce s renomovanou mezinárodní autopůjčovnou HERTZ jim od pondělka 15. 6. 2009 nabídne pohodlnější řešení včetně speciální ceny při předložení In-karty nebo jízdenky z vlaku.

Sdílet

Spěcháte z vlaku domů nebo na obchodní schůzku? Nechte si na nádraží přistavit auto.

Automobil si lze objednat přes telefon na čísle 225 345 000 nebo prostřednictvím internetu, odkaz na rezervační formulář je na stránkách www.cd.cz nebo www.pendolino.cd.cz. Na nádraží pak zákazník dojde od vlaku k označenému meeting pointu autopůjčovny Hertz, kde na něj bude čekat řidič s klíčky od vybraného vozu. Meeting pointy jsou umístěny ve stanicích Praha hl.n., Brno hl.n., Olomouc hl.n., Ostrava hl.n. a Ostrava-Svinov.

Pokud se cestující rozhodne pronajmout si vozidlo až cestou ve vlaku nebo přímo na nádraží, najde u každého meeting pointu náš komunikátor, přes který se spojí s operátorem a auto si objedná. V takovém případě ale záleží na aktuální situaci, zda se podaří zajistit požadovaný vůz. Pokud si klient objedná auto alespoň tři hodiny předem, garantujeme mu vybranou skupinu vozidla i to, že bude předáno v dohodnutý čas, upřesňuje ředitelka prodeje autopůjčovny Hertz Hana Jurčková. V nabídce je široká škála vozidel včetně dodávek.

Pro naše zákazníky platí také zvláštní ceník, který najdou na našem webu. Držitelé In-karty dostanou navíc automaticky další slevu ve výši 7 % z půjčovného, uzavírá Aleš Ondrůj, výkonný ředitel pro úsek marketingu a komunikace ČD.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).