Hlavní navigace

Nový úvěr pro mladé rodiny od Wüstenrotu

Praha, 28. 3. 2006 – Právě před rokem zavedla stavební spořitelna Wüstenrot v souvislosti s půjčkou, kterou mladým rodinám do 36 let poskytuje Státní fond rozvoje bydlení, zvýhodněný překlenovací úvěr PRVNÍ BYT na pořízení bydlení. Od letošního března mohou tento úvěr využít i ty mladé rodiny, které požádají o státní půjčku na rekonstrukci bytu.

Sdílet

Pro poskytnutí úvěru PRVNÍ BYT nevyžaduje Wüstenrot žádný počáteční vklad – jedná se o překlenovací úvěr bez akontace. PRVNÍ BYT je úročen sníženou úrokovou sazbou 3,9 % p.a. V prvních letech platí klient spořitelně pouze úroky z úvěru a splátku spoření. Vlastní úvěr nesplácí. Expresní vyřízení úvěru do 48 hodin po předložení všech potřebných podkladů je zdarma.

Žadatel o úvěr PRVNÍ BYT musí splňovat stejné požadavky z hlediska věku a sociálního stavu jako u úvěru od SFRB. Také účely použití jsou shodné.

Doplňkovou podmínkou pro poskytnutí úvěru PRVNÍ BYT je skutečnost, že žadatel, jeho manžel/ka či nezletilé dítě, musí mít smlouvu o stavebním spoření u jakékoliv stavební spořitelny alespoň jeden rok.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).