Hlavní navigace

Nový produkt Citibank pro notáře, advokáty a lékaře

Od tohoto týdne připravila Citibank a.s. novou nabídku služeb pro tzv. svobodná povolání. Jde o výhodné podmínky vedení účtů a bankovních operací pro takové profese, jakými jsou například notáři, advokáti či lékaři vybraných oborů (neurologové, kardiologové, zubaři, gynekologové a oční lékaři). Součástí nabídky je obsluha profesních i osobních účtů, a to prostřednictvím jednoho osobního bankéře, což výrazně usnadní klientovi komunikaci s bankou a zefektivní zajištění jeho finančních potřeb. U soukromého účtu se navíc zájemce stává automaticky klientem CitiGold Wealth Managementu, což je služba pro nejvyšší privátní klientelu Citibank.

Sdílet

Víme, že tito lidé potřebují správu jak osobních tak i firemních financí. Proto jim tuto službu nabízíme v jednom, za asistence jednoho osobního bankéře. Tuto výhodu na bankovním trhu moc finančních ústavů nenabízí, uvedl šéf retailového bankovnictví Citibank Bert Pijls. Zároveň doplnil, že výběr profesí není definitivní a že se nabídka účtů pro svobodná povolání bude nadále rozšiřovat.

Produktový balíček zahrnuje vedení firemního a soukromého účtu, internetové a telefonní bankovnictví a mezinárodní platební kartu, to vše za pouhých 250 Kč měsíčně. Klient navíc neplatí za příchozí platby, a to jak v korunách, tak i v cizích měnách. V případě korunových transakcí Citibank neúčtuje poplatky ani za odchozí platby, což je na našem trhu velmi ojedinělé.

Notářům banka nabízí také tzv. notářskou úschovu.

K účtům pro svobodná povolání nabízí Citibank samozřejmě i doplňkové produkty a služby, jakými mohou být například kreditní karty s nadstandardními bezpečnostními prvky, spořící účty, termínované vklady, investiční produkty a podobně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).