Hlavní navigace

Novinky „Spořící konto“ a balíček „Modré konto“ od Volksbank CZ

Volksbank CZ, a. s., rozšiřuje paletu bankovních produktů a služeb o dva nové produkty – Spořící konto a balíček Modré konto.

Sdílet

Běžné účty pro občany jsou nyní obohaceny o vnovou možnost investování krátkodobě volných finančních prostředků na Spořící konto. Na Spořícím kontě mohou klienti získat vyšší úroky. Spořící konto funguje tak, že si klienti k určitému datu nastaví minimální zůstatek běžného účtu. K danému dni v měsíci je částka přesahující zvolený limit zdarma převedena na Spořící konto.

Klienti tudíž mohou plně využít výhod pásmového úročení zůstatku (v současné době je při zůstatku od 50 000 do 499 999 korun aktuální úroková sazba 1,00 % p.a.). Se Spořícím kontem jsou spojeny všechny přínosy, na které jsou klienti Volksbank zvyklí.

Zároveň Volksbank přichází se speciální nabídkou finančního balíčku pro náročnou klientelu Modré konto. Tento balíček je určen fyzickým osobám k nepodnikatelským účelům.

Modré konto obsahuje:

  • běžný korunový účet
  • volitelně cizoměnový běžný účet
  • mezinárodní osobní platební karta nebo charge karta s cestovním a úrazovým pojištěním
  • elektronické bankovnictví
  • volitelně kontokorent
  • samozřejmostí je asistence privátního bankéře včetně profesionálního investičního poradenství a
  • vedení účtu správy cenných papírů.

Běžný korunový účet spojuje širokou paletu nadstandardních a doplňujících služeb. S Modrým kontem mohou klienti provádět veškeré transakce, na které jsou zvyklí. Navíc s běžným účtem je spojeno vyšší úročení než je u klasických účtů obvyklé. Úročení je pásmové, tzn. že čím vyšší je zůstatek účtu, tím vyšší je i úroková sazba. Může být nyní až 1,20 % p.a.

Mezinárodní osobní platební karta zahrnuje exkluzivní cestovní a úrazové pojištění ve dvou variantách:

  • ‚Standard‘ pro majitele karty
  • ‚Standard Family‘ s pojištěním držitele karty a jeho rodinných příslušníků.

Z elektronického bankovnictví si klienti mohou zvolit buď Internetbanking nebo Homebanking. V ceně balíčku, která je 149 korun měsíčně, je také vedení kontokorentního úvěru. Ten lze využít pro překlenutí dočasného nedostatku prostředků na účtu.

Modré konto se plně přizpůsobí individuálním potřebám a přáním klientů.

Vincent Collard
Vedoucí oddělení marketingu
Volksbank CZ, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).