Hlavní navigace

Novinky na webu Kooperativy

Čas dovolených je tu a v této souvislosti připravila Kooperativa na svých internetových stránkách několik novinek. V rámci strategického partnerství s finanční skupinou České spořitelny si může nyní pojištění na cesty on-line sjednat každý uživatel služby Servis 24. Ten umožňuje klientům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok obsluhovat účty prostřednictvím telefonu nebo internetového prohlížeče. Kromě této možnosti je samozřejmě možné on-line pojištění zaplatit platební kartou a pak už nezbývá než Vám popřát šťastnou cestu.

Sdílet

Dále jsme připravili několik desítek rad pro ty, kteří jezdí na dovolenou po vlastní ose. Články najdete na horní liště homepage v sekci Radíme motoristům.

Pro ty, jimž jsou sympatické tiskové reklamní kampaně Kooperativy založené na práci špičkového českého fotografa Jana Šibíka, jsme připravili ke stažení výběr jeho nejlepších fotek seřazených do šetřiče obrazovky a několik tapet na plochu. Pro volejbalové fanoušky připravila Kooperativa, generální partner českého volejbalu, tématický šetřič obrazovky, jenž je založen na momentkách jednoho z našich nejlepších sportovních fotografů Martina Sidorjáka. Všechny tyto novinky si můžete stáhnout z dolní lišty – najdete je v části Drobné bonusy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).