Hlavní navigace

Novinky k desátému výročí založení trhu RM SYSTÉM

Sdílet

Před deseti lety se prvně otevřela obchodní místa RM SYSTÉMu, aby přijala první pokyny k prodeji či koupi cenných papírů a 24. Května 1993 proběhla historicky první aukce na trhu RM-S. V průběhu deseti let RM-SYSTÉM zprostředkoval pro více než 3 mil. zákazníků obchody přesahující 790 mld. Kč.

V rámci 10. výročí založení RM-S připravil pro veřejnost několik novinek::

• Zvýhodněné ceny internetového obchodování
V průběhu června nehradí zájemci o obchodování přes Internet (software RM S/Interent) nebo z www.rmsystem.cz v kombinaci s mobilním telefonem (Wobchod) poplatky za registraci zákazníka s připojením k prvnímu nebo s otevřením nového majetkového účtu ve Středisku cenných papírů.
Dále je poskytnuta 100% sleva na aktivaci Wobchod a vydání elektronického certifikátu Internetového zákazníka.

• Publikování informací od emitentů
Emitenti, s jejichž cennými papíry se obchoduje na trhu RM-S, mají povinnost poskytnout RM-S všechny informace, které mohou ovlivnit kurz jimi emitovaných cenných papírů. Tyto informace budou veřejnosti k dispozici na webu www.rmsystem.cz v sekci Informace / Info od emitentů (http://www.rmsystem.cz/…inf_emit.asp). V této sekci naleznou uživatele webu RM-S informace typu výroční zprávy, pozvánky na valné hromady včetně navrhovaného programu, výsledky obchodů s jednotlivými cennými papíry a další kurzotvorné informace o společnostech s jejichž cennými papíry se na RM-S obchoduje.

• Odborné semináře na téma principy obchodování s cennými papíry na RM-S
Pro veřejnost i novináře budou v průběhu června uspořádány odborné semináře na téma principy obchodování s cennými papíry na RM-S. Účastníci budou seznámeni se způsoby stanovení ceny obchodu, zabezpečení internetového obchodování s cennými papíry, možnostmi vypořádání obchodu a dalšími informacemi z kapitálového trhu. Účast na semináři je zdarma a podrobné informace o termínech s možností přihlášení jsou k dispozici na www.rmsystem.cz

RM-SYSTÉM a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).