Hlavní navigace

Nové webové stránky KB získaly 1. místo v soutěži webtop 100

V Praze 6. října 2006 - Webové stránky Komerční banky získaly první místo v kategorii korporátních internetových stránek finančních institucí a zároveň se staly celkově druhou nejlepší internetovou prezentací v pátém ročníku soutěže WebTop 100.

Sdílet

„Do letošního ročníku jsme nominovali zcela nové webové stránky, které se oproti původním změnily jak po stránce celkového vzhledu, tak především po stránce uživatelské. Jedním z hlavních impulsů pro jejich obměnu byl průzkum spokojenosti uživatelů, kteří se vyjádřili pro snazší ovládání a přehlednější strukturu. Dokázali jsme to v rekordním čase pouhých tří měsíců, nicméně současný stav nepovažujeme za konečný, protože si uvědomujeme, že je zde stále prostor pro další zlepšování,“ řekla Kateřina Šušáková, vedoucí Strategického a operativního marketingu KB.

Odborná porota soutěže WebTop 100 hodnotí každoročně prezentace firem působících v ČR, a to celkem ve 30 kritériích. Ty zahrnují informační hodnotu webu, technologické řešení, design prezentace, její použitelnost, zpětnou vazbu a její online marketing.

Mezi první tři vítězné internetové prezentace patřili kromě stříbrné KB, také společnost Pražská energetika, která se stala vítězem soutěže a T-Mobile Czech Republic a.s. se ziskem třetího místa.

Marie Petrovová
tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).