Hlavní navigace

Nové webové stránky ING Bank v provozu

[Tisková zpráva] ING Bank má od poloviny května 2011 nové webové stránky www.ingbank.cz. Tento krok je jednou z posledních etap v procesu oddělování divize ING Bank od ING Pojišťovny. Nové stránky jsou jednodušší, bezpečné a přehledně slučují všechny informace o ING Bank na jednom místě.

Sdílet

„Na nové webové stránky www.ingbank.cz má návštěvník přístup jak přímým zadáním webové adresy, tak i přes starší odkaz www.ing.cz, kde se zájemce dostane na interaktivní rozcestník,“ zmiňuje Zuzana Smolinsky, tisková mluvčí ING Bank. „Celá restrukturalizace webu ING probíhala téměř rok a doufáme, že naši snahu o zkvalitnění služeb ocení všichni příchozí návštěvníci.“

Stránka www.ingbank.cz poskytuje všechny potřebné, souhrnné informace o ING Bank, o spořicím účtu ING Konto, o ING Fondech a také odkaz na stránky korporátního bankovnictví ING Commercial Banking. Na úvodní stránce je vždy k dispozici tlačítko pro přímý vstup do internetového bankovnictví. V každé sekci je v záložkách přehledně umístněno navigační vyskakovací menu doplněné vyhledávacím panelem.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).