Hlavní navigace

Nové posily v týmu komunikace GE Money

Specialistou interní komunikace GE Money se 1. března stal Přemysl Šiffel. Jeho hlavní náplní práce bude řešení a podpora interních komunikačních procesů a zajištění jejich správného fungování. Tým komunikace GE Money doplnila také Blanka Bělovská, která zde bude působit jako specialistka externí komunikace. Tiskovou mluvčí společnosti zůstává Eva Chaloupková.

Doba čtení: 1 minuta

Jako specialista interní komunikace je Přemysl Šiffel zodpovědný zejména za zajištění veškerých interních komunikačních procesů. Do jeho působnosti spadá i firemní časopis Generace, průzkum spokojenosti zaměstnanců GEOS, spolupráce na organizaci firemních akcí GE Money a interních kampaní.

Přemysl (29) působí v GE Money od roku 2002, na novou pozici přichází z oddělení Operations, kde působil tři roky jako specialista Zákaznického servisu. Předtím se věnoval řadě publikačních a organizačních aktivit, pracoval i jako redaktor kabelové televize. Je absolventem pražského ČVUT v oboru Geodézie a kartografie. Mezi jeho záliby patří zejména česká scéna folk & country, sám působí jako zpěvák a kytarista ve dvou kapelách. Je vášnivým vodákem a cyklistou a jeho tajným snem je vyzkoušet si řízení mezinárodního rychlíku.

Specialistkou externí komunikace se začátkem března stala Blanka Bělovská (28). V rámci své pracovní činnosti bude mít na starost především externí komunikaci v rámci skupiny GE Money, přičemž bude úzce spolupracovat s tiskovou mluvčí společnosti Evou Chaloupkovou.

Blanka má mnoho zkušeností z oboru komunikace a public relations. Pracovala jako PR Executive v marketingovém oddělení společnosti Kofola a působila také v tiskovém oddělení agentury CzechInvest. Vystudovala obor Hospodářská politika a personální management na VŠE v Praze. Jejím koníčkem je především sport, konkrétně aerobic a běh. Velmi se zajímá o problematiku lidského zdraví, výživy a zdravého životního stylu.