Hlavní navigace

Nová životní pojištění Wüstenrot ProSichr, Profesional a ProInvest se skládají jako stavebnice

[Tisková zpráva] Životní pojišťovna Wüstenrot uvede 8. září na trh tři inovované produkty životního pojištění WÜSTENROT ProSichr, WÜSTENROT Profesional a WÜSTENROT ProInvest.

Sdílet

Všechna tato pojištění jsou založena na stavebnicovém systému, což je pro klienta velmi přehledné. Podle svých potřeb si k základnímu pojištění může zvolit ze široké nabídky připojištění a zajistit si tak komplexní ochranu v případě úrazu a nemoci, invalidního důchodu či vážných onemocnění. Navíc je možné tato připojištění v průběhu pojištění libovolně měnit.

Produkt WÜSTENROT ProSichr je nové rizikové životní pojištění, u kterého je pojistná částka pro případ smrti konstantní po celou dobu trvání pojištění. WÜSTENROT ProSichr slouží především k zajištění osob blízkých nebo finančních závazků v případě nešťastné události. Hlavní výhodou tohoto produktu je vysoká pojistná ochrana za nízké pojistné.

WÜSTENROT Profesional je moderní, flexibilní pojištění s variabilní spořící složkou, která garantuje zhodnocení ve výši 2,5 % kapitálové hodnoty pojištění. Slouží především k zajištění pojištěné osoby, rodiny nebo finančních závazků v případě nešťastné události. Díky garantovanému zhodnocení je toto pojištění vhodné i jako spoření na důchod.

Investiční životní pojištění WÜSTENROT ProInvest kombinuje výhody pojistné ochrany klasického životního pojištění s investováním volných finančních prostředků do fondů.

Investovat můžete do domácích i zahraničních fondů podle vlastní investiční strategie nebo dle některého z doporučených investičních programů.

U všech pojištění se klient může připojistit na zproštění od placení pojistného v případě pracovní neschopnosti. U pojištění WÜSTENROT Profesional  a ProInvest pak lze využít daňového zvýhodnění a při splnění zákonných podmínek si odečíst až 12 000 korun ročně od základu pro výpočet daně z příjmu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).