Hlavní navigace

Nová tranše investičního životního pojištění Triumf Invest

Ještě do pátku 10. února nabízí ČSOB Pojišťovna již pátou tranši investičního životního pojištění Triumf Invest, které je unikátním spojením investice do zajištěného fondu a pojistné ochrany. Klienti získají spolu s pojištěním na jedné straně bezpečí zaručeného výnosu, ale také možnost vysoce nadprůměrného zhodnocení svých peněz. Toto pojištění mohou uzavřít všichni občané ve věku od 18 do 91 let bez ohledu na svůj zdravotní stav.

Sdílet

Investiční životní pojištění Triumf Invest je jednorázově placené pojištění, které se vztahuje k investičnímu fondu Fund Partners ČSOB Světový strom 9, vedenému v českých korunách. Pojištění, ve kterém je zahrnuto krytí rizik smrti, plné invalidity následkem nemoci či plné invalidity následkem úrazu, se sjednává na pojistnou dobu 6 let a 1 měsíc s minimálním vkladem 30 000 Kč. Podkladový fond dosahuje při splatnosti zajištěného výnosu 9,85 % (1,55 % p. a.), maximální výnos fondu při splatnosti může být až 74,81 % (9,56 % p. a.).

Nabídka je časově omezena a platí pouze do 10. 2. 2006. Pojistné je možné uhradit z bankovního účtu nebo v hotovosti v pobočkách ČSOB. Bližší informace lze získat též na www.csob.cz.

Pojištění Triumf Invest bylo poprvé uvedeno na trh loni v červnu a předcházející čtyři tranše se setkaly se značným úspěchem – objem předepsaného pojistného dosáhl sto milionů korun. Triumf Invest se tak zařadil mezi nejprodávanější životní pojištění ČSOB Pojišťovny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).