Hlavní navigace

Nová nabídka bytů v Praze 5 – Stodůlkách

Společnost CENTRAL GROUP nabízí od června novou lokalitu bytových domů Nad Dalejským údolím v Praze 5 – Stodůlkách. Jedná se o tři moderně řešené vilové domy s 65 byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Každý byt má ve své základní ceně elektrické zabezpečovací zařízení a nadstandardně řešená dřevěná eurookna.

Sdílet

Ceny se pohybují od 30.900 Kč/m2 a za nejlevnější byt klienti zaplatí 1,1 milion korun (1+kk, 31 m2 s terasou 5 m2). Termín dokončení je stanoven na prosinec 2005.

Díky novému programu financování bytů 100.000 + SPLÁTKY je bydlení ještě dostupnější. Klienti pořídí v této lokalitě byt s dispozičním řešením 1+kk za 100.000 Kč a pak hradí měsíčně hypoteční splátku pouhých 6.671 Kč, vysvětluje Ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP.

Domy budou postaveny v ulici Červeňanského a vyrostou přímo na hranici chráněného Dalejského údolí s nádherným jižním výhledem do krajiny. Lokalita je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou se snadným napojením na Rozvadovskou spojku. V blízkosti je také pošta, mateřské a základní školy, gymnázium, místní úřad, poliklinika s lékárnou, nákupní centrum Stodůlky, Makro a Kaufland. Klub Mlejn, knihovna a sportovní klub Hala Lužiny zajišťují kulturní i sportovní vyžití.

Miluše Netolická
marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).