Hlavní navigace

Nová kampaň: „S kartou VISA jde život lépe“

Společnost VISA Europe představila novou reklamní kampaň v České republice. Ta začala na začátku května a potrvá do poloviny července. Mezi její hlavní cíle patří komunikace flexibility karet VISA jako pomocníka v každodenním životě a podpora aktuálního spotřebitelského trendu. Ten spočívá v odklonu obyvatel od vybírání hotovosti z bankomatů a v častější preferenci bezhotovostního placení.

Sdílet

Kampaň v neposlední řadě spotřebitelům komunikuje hlavní výhody bezhotovostních transakcí. Hlavní motto kampaně je „Život jde lépe s kartou Visa“.

Celá komunikace se intenzivně zaměřuje na hlavní přednosti bezhotovostního placení nejširší veřejnosti v České republice. Velmi pozorně sledujeme aktuální trendy mezi spotřebiteli. Z nich je patrné, že se významně zvyšuje oblíbenost karet VISA. Lidé je mnohem častěji využívají k placení a také při platbě drobných nákupů. Hlavním cílem kampaně je tak právě podpora tohoto moderní trendu, posílení vnímání naší značky a informování o vysoké flexibilitě našich karet jako užitečného pomocníka v každodenním životě, říká Miloslav Kozler, regionální manažer a zástupce společnosti Visa Europe v České republice.

Moderní je platit kartou

Kampaň zároveň komunikuje hlavní výhody bezhotovostních plateb. Jedná se především o kontrolu výdajů a pohodlí uživatelů. Celé nastavení kampaně však velmi pružně reaguje na aktuální situaci v České republice a určité rozdíly mezi používáním VISA karet v jednotlivých regionech. Ve větších městech již uživatelé karty VISA pravidelně využívají k placení a velmi dobře se orientují v jejich široké nabídce a službách, které nabízejí. Cílem kampaně je tak například u této specifické uživatelské skupiny zvýšení frekvence plateb za drobné nákupy, doplňuje Kozler.

Nová kampaň využívá široké spektrum moderních komunikačních prvků a kanálů. Mezi hlavní pilíře patří Out of Home/Retail média, tištěná média, kina a internet. Kampaň se především zaměřuje na komunikaci sdělení v místech placení a v průběhu nakupování, kde se spotřebitelé rozhodují o způsobu placení. S jejími komunikačními prvky se budou zákazníci setkávat také například na vstupních dveřích prodejen, nákupních košících v obchodních centrech či na benzinových stanicích. V řetězci Electroworld se bude též jednat o interaktivní formáty v podobě LCD televizí a screenů. Intenzivní komunikace bude probíhat i v kulturních a sportovních centrech.

Nové lokální webové stránky

Součástí nové kampaně jsou i nově vyvinuté lokální webové stránky společnosti Visa v českém jazyce, a to www.visa.cz. Uživatelům karet Visa usnadní orientaci nejen v nabízených produktech, ale i v nových technologiích.

Kampaň pro společnost VISA Europe v České republice připravila reklamní agentura Saatchi & Saatchi Praha a nákup médií zajišťovala společnost Mediaedge:cia. Další vlna kampaně proběhne v měsíci září.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).