Hlavní navigace

Nonstop Alarm Centrum pro členy MasterCard Elite programu rozšířilo své služby

[Tisková zpráva] Držitelé prestižních karet MasterCard, kteří jsou zapojeni do věrnostního programu MasterCard Elite, mohou nyní využívat dvě nové služby: Concierge a Auto asistence.

Sdílet

Pro poskytování těchto služeb je zákazníkům k dispozici Nonstop Alarm Centrum, které mohou využívat 24 hodin denně na jednom telefonním čísle 242 452 600. Con­cierge a Auto asistence služby jsou poskytovány na území České a Slovenské republiky. Dvě nové služby tvoří spolu se základním programem Domácí asistence balíček trojí pomoci, které dohromady tvoří tzv. Nonstop Alarm Centrum.

S novým programem Concierge se zákazníkům MasterCard usnadní komunikace při soukromých i pracovních aktivitách. Poskytuje totiž informace a pomáhá s rezervacemi hotelů, restaurací, dopravního spojení, na golfových hřištích, při kulturních akcích, pomůže při doručování květin a drobných dárků nebo poskytne pomoc při zajištění kurýrní služby. „Pro většinu držitelů prestižních karet MasterCard je typický nedostatek volného času. Prostřednictvím služby Concierge jim pomáháme vyřešit rychle a snadno velkou část běžných starostí,“ říká Pavel Javorský, obchodní ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku.      

Druhým novým programem je služba Auto asistence. MasterCard Elite silniční asistence zajistí opravy vozu na místě poruchy, odtah vozidla, uschování vozidla, zajištění náhradního vozidla, poradenství motoristům či předání vzkazu. „U vozidla můžeme okamžitě zjistit, u jaké pojišťovny je pojištěné a následně řešení případu předat příslušné asistenční službě dané pojišťovny. Pokud klient nebude mít v rámci své pojistky nárok na poskytnutí silniční asistence zdarma nebo nebude chtít přepojit na svou asistenční službu, zajistíme mu tyto služby na jeho náklady,“ upřesňuje Pavel Javorský.  

Domácí asistence i nadále nabízí pomoc při sjednání technických pohotovostních služeb typu instalatér, topenář či elektrikář. Dále pak při doprovodných službách jako jsou stěhovací a úklidové firmy, truhláři a architekti.

Pro využití dalších benefitů programu MasterCard Elite stačí platit za nákupy prémiovou platební kartou MasterCard v partnerských obchodech účastnících se MasterCard Elite programu a předložit identifikační kartu Elite programu, kterou zákazníci obdrží od své banky. Více informací o programu MasterCard Elite naleznete na www.eliteprogram.czUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).