Hlavní navigace

Neživotní pojištění v AEGONu má na starost Novotný a Březin

[Tisková zpráva] AEGON letos v létě uvádí na český trh neživotní pojištění AEGON Domov. Projektovým manažerem pro neživotní pojištění v ČR se stal Ondřej Novotný. Produktovou část projektu zaštituje Milan Březina.

Sdílet

„Jako poskytovatel finančních služeb cítíme morální povinnost rychle nabídnout finanční pomoc občanům, kteří musí v důsledku povodní řešit obnovu svého bydlení.  Jsme dlouhodobým partnerem našich klientů a uvědomujeme si, že čím je pomoc rychlejší, tím je účinnější,“ řekl Jan Diviš, místopředseda představenstva a náměstek generálního ředitele. 

Ondřej Novotný (44) v AEGONu pracuje jako projektový manažer neživotního pojištění a vedoucí organizační složky AEGON Hungary Closed Company ltd., která neživotní pojištění na českém trhu licenčně provozuje. Novotný působí na finančním trhu v různých pozicích od roku 1991. Před příchodem do AEGONu pracoval od roku 2004 ve finanční skupině AXA na pozici Business development director pro Českou a Slovenskou republiku a byl také členem představenstva. Novotný vystudoval ČVUT, fakultu elektrotechnickou. Novotný je ženatý a má dvě děti.

Milan Březina (32) zastává v AEGONu pozici produktového manažera neživotního pojištění. Březina vystudoval stavební fakultu ČVUT a od roku 2003 pracuje ve finančním oboru. Začínal jako produktový manažer v České pojišťovně a od roku 2007 do jara letošního roku byl senior analytik produktů ve finanční skupině ČSOB. Březina je ženatý a má dvě děti.

Pojištění AEGON Domov zahrnuje pojištění nemovitosti, domácnosti, odpovědnosti a úrazové pojištění. AEGON momentálně uvádí neživot do své interní distribuční sítě a na podzim počítá s plným spuštěním do všech distribučních kanálů. Neživotní pojištění AEGON Domov je společným projektem AEGONu v celém regionu střední a východní Evropy (CEE). AEGON je v Maďarsku, které řídí CEE region, zavedeným poskytovatelem neživotního pojištění a chce tyto zkušenosti využít i v dalších zemích. Česká republika a Slovensko zavádějí tento produkt po Maďarsku jako další země v regionu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).