Hlavní navigace

Nextra rozšiřuje nabídku služeb v oblasti ADSL pro firemní klienty – ADSL OFFICE bez limitu a FUP

Firmy a podnikatelé s potřebou vysokorychlostního připojení k internetu mají možnost využít inovované nabídky jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů ADSL služeb společnosti NEXTRA Czech Republic. Výhodou této nabídky je neomezený objem přenesených dat bez aplikace FUP rychlostí až 4Mbps. Zřízení ADSL OFFICE od NEXTRY zákazník získá za 1 Kč, stejnou částku zaplatí také za modem a první měsíc provozu.

Sdílet

Firemní zákazníci využívající ADSL od společnosti NEXTRA Czech Republic mohou využívat rychlosti přenosu dat od 1M do 4M (1024/256 kbps – 4096/384 kbps). Standardem je antispam pro e-mailovou schránku, přidělení pevné veřejné IP adresy a výběr modemů s ethernetovým připojením vhodným pro začlenění do kancelářské sítě.

Všechny tři varianty nabízíme bez omezení objemu přenesených dat, velikost e-mailové schránky je 50 MB a www prostor 100 MB, říká obchodní ředitel NEXTRA Czech Republic Petr Pacas. Nextra chce svým klientům nabídnout opravdový broadband za výhodných podmínek, doplňuje.

Vysokorychlostní internet od společnosti NEXTRA Czech Republic je poskytován s preferencí xDSL velkoobchodní nabídky společnosti Telenor Networks, která není závislá na ADSL platformě Českého Telecomu, a to z důvodu vysoké kvality této technologie.

Produktové portfolio NEXTRA OFFICE a koncové ceny (bez DPH):

Nabídky Nextra
Produkt Specifika Měsíční cena
OFFICE 1M 1024/256 kbps, bez limitu dat / FUP 1690 ,–
OFFICE 2M 2048/256 kbps, bez limitu dat / FUP 2490 ,–
OFFICE 4M 4096/384 kbps, bez limitu dat / FUP 3590 ,–

Další informace najdou zákazníci na www.nextra.cz, kde si mohou též ověřit dostupnost vysokorychlostních internetových služeb pro své telefonní číslo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).