Hlavní navigace

NEXTRA doplňuje nabídku ADSL o službu NextPhone

Uživatelé vysokorychlostního internetu ADSL mohou využít další doplňkový produkt společnosti NEXTRA Czech Republic. Jedná se o novou telefonní službu NextPhone, která je poskytována ve třech variantách v cenových relacích paušálu od 1,- Kč až do 199,- Kč (bez DPH). NextPhone umožňuje telefonování v rámci sítě Nextra zdarma, volání do ostatních sítí je zpoplatněno vteřinovou tarifikací 0,99 Kč do pevné sítě ČR a 4,50 Kč do mobilní sítě ČR. Společně se službou NextPhone začíná společnost NEXTRA Czech Republic nabízet též plné zpřístupnění účastnického vedení.

Sdílet

NextPhone poskytuje komfort klasické telefonní služby včetně přidělení veřejného telefonního čísla. Pro zřízení služby NextPhone je nutnou podmínkou aktivní přístup k síti internet prostřednictvím služeb ADSL společnosti NEXTRA Czech Republic, vysvětluje obchodní ředitel NEXTRA Czech Republic Petr Pacas. Službu NextPhone je možno používat nad libovolnou ADSL přípojkou splňující příslušné požadavky na přenosovou rychlost.

Novinkou v produktovém portfoliu Nextra je možnost kompletního ukončení telefonní služby Českého Telecomu a nahradit ji službou NextPhone. Tato varianta je dostupná pro všechny nové i stávající zákazníky, kteří využijí ADSL na plném přístupu prostřednictvím technologické platformy sesterské společnosti Telenor Networks, nabízené na základě zpřístupnění účastnického metalického vedení. Měsíční poplatek za využití této služby činí 245 Kč.

Služba NextPhone je určena výhradně pro běžné použití uživatelem. Není určena například pro telemarketing, automatické vytáčení, nepřetržité nebo převažující přesměrování hovorů, faxový přenos a modemové vytáčené připojení (dial-up).

Více informací o službě NextPhone je možné nalézt na webových stránkách www.nextra.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).