Hlavní navigace

Nákupy v řetězci Jitona za zvýhodněných podmínek od GE Capital Multiservis

Sdílet

Praha
16. srpna 2001

Nakoupit kvalitní nábytek za velmi výhodných splátkových podmínek mohou zákazníci v řetězci obchodního domu Jitona. S touto společností téměř půl roku exklusivně spolupracuje firma splátkového prodeje GE Capital Multiservis. Výsledkem jsou dostupné a profesionální služby obou společností, se kterými je možné se setkat v šesti městech po celé České republice.

Zákazníkům obchodního řetězce Jitona, který se specializuje na prodej vysoce kvalitního nábytku, nabízí GE Capital Multiservis vedle standardních služeb i výhodnější možnosti splácení zboží. „Zákazník v obchodech Jitona má možnost využít úvěr od 3400 Kč do 80 000 Kč s přímou platbou pouhých deseti procent z ceny zboží. Zákazník zaplatí deset procent při nákupu zboží a zbytek pak splácí po dobu 11 měsíců,“ uvedl ředitel prodeje GE Capital Multiservis Jiří Pathy. Kromě uvedeného způsobu je možné využít i delší režim splácení. Podle Jiřího Pathyho je pro zákazníka stejně dobrou volbou i další ze zvýhodněných variant, kdy zákazník zaplatí při nákupu jedenáct procent z ceny zboží a zbytek splácí v následujících 22 měsících.

„Po zkušenosti ze spolupráce s GE Capital Multiservis, která byla zahájena v dubnu roku 2001, se můžeme pochlubit velkou spokojeností našich zákazníků. Ti nejčastěji na splátky nakupují kuchyňské linky a ložnice, dále pak obývací stěny nebo čalouněné soupravy,“ komentuje úroveň spolupráce ředitel prodeje obchodního řetězce Jitona Pavel Rypáček.

Podnikové prodejny společnosti Jitona mohou zákazníci v současnosti nalézt v šesti městech po celé České republice. Patří mezi ně: Praha, Soběslav (centrála společnosti Jitona), Brno, Kladno, Hradec Králové a Liberec. Bližší informace o nabídce společností Jitona a GE Capital Multiservis lze nalézt na internetových stránkách obou firem: www.jitona.cz a www.gecmultiservis.cz.

Společnost GE Capital Multiservis je největším poskytovatelem služeb splátkového prodeje v České republice. Do jejího portfolia patří dva základní produkty: spotřebitelský úvěr Multiservis, díky němuž zákazník nakupuje zboží bez potřebné hotovosti a stává se okamžitě jeho majitelem, a O.K. karta, která je založena na modelu revolvingového úvěru. Zákazník získává O.K. kartou úvěrový rámec, ze kterého může hradit nákupy prakticky veškerého zboží.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).