Hlavní navigace

Nákupy v řetězci Jitona za zvýhodněných podmínek od GE Capital Multiservis

Praha
16. srpna 2001

Nakoupit kvalitní nábytek za velmi výhodných splátkových podmínek mohou zákazníci v řetězci obchodního domu Jitona. S touto společností téměř půl roku exklusivně spolupracuje firma splátkového prodeje GE Capital Multiservis. Výsledkem jsou dostupné a profesionální služby obou společností, se kterými je možné se setkat v šesti městech po celé České republice.

Zákazníkům obchodního řetězce Jitona, který se specializuje na prodej vysoce kvalitního nábytku, nabízí GE Capital Multiservis vedle standardních služeb i výhodnější možnosti splácení zboží. „Zákazník v obchodech Jitona má možnost využít úvěr od 3400 Kč do 80 000 Kč s přímou platbou pouhých deseti procent z ceny zboží. Zákazník zaplatí deset procent při nákupu zboží a zbytek pak splácí po dobu 11 měsíců,“ uvedl ředitel prodeje GE Capital Multiservis Jiří Pathy. Kromě uvedeného způsobu je možné využít i delší režim splácení. Podle Jiřího Pathyho je pro zákazníka stejně dobrou volbou i další ze zvýhodněných variant, kdy zákazník zaplatí při nákupu jedenáct procent z ceny zboží a zbytek splácí v následujících 22 měsících.

„Po zkušenosti ze spolupráce s GE Capital Multiservis, která byla zahájena v dubnu roku 2001, se můžeme pochlubit velkou spokojeností našich zákazníků. Ti nejčastěji na splátky nakupují kuchyňské linky a ložnice, dále pak obývací stěny nebo čalouněné soupravy,“ komentuje úroveň spolupráce ředitel prodeje obchodního řetězce Jitona Pavel Rypáček.

Podnikové prodejny společnosti Jitona mohou zákazníci v současnosti nalézt v šesti městech po celé České republice. Patří mezi ně: Praha, Soběslav (centrála společnosti Jitona), Brno, Kladno, Hradec Králové a Liberec. Bližší informace o nabídce společností Jitona a GE Capital Multiservis lze nalézt na internetových stránkách obou firem: www.jitona.cz a www.gecmultiservis.cz.

Společnost GE Capital Multiservis je největším poskytovatelem služeb splátkového prodeje v České republice. Do jejího portfolia patří dva základní produkty: spotřebitelský úvěr Multiservis, díky němuž zákazník nakupuje zboží bez potřebné hotovosti a stává se okamžitě jeho majitelem, a O.K. karta, která je založena na modelu revolvingového úvěru. Zákazník získává O.K. kartou úvěrový rámec, ze kterého může hradit nákupy prakticky veškerého zboží.