Hlavní navigace

NA TURISTY Z ČR ČEKAJÍ V CHORVATSKÉ SÍTI CRONET SLEVY, INFOLINKA A DALŠÍ VÝHODY A ZAJÍMAVOSTI

Největší chorvatský mobilní operátor HTmobile (operátor sítě Cronet), člen skupiny T-Mobile International, připravil pro české návštěvníky v Chorvatsku pro nadcházející turistickou sezónu několik výhodných nabídek. Nabízí zasílání a příjem MMS zpráv a GPRS roaming*, turisté také mají k dispozici speciální informační linku (1555) a za posílání SMS mohou vyhrát zajímavé ceny.

Sdílet

HTmobile nabízí GPRS roaming a zasílání a příjem MMS zpráv – díky těmto službám mohou turisté svým blízkým zasílat fotografie z nezapomenutelné dovolené v Chorvatsku. Kromě toho mohou využít tzv. „SMS Šťastnou hodinku (Happy hour)“. V jejím rámci každý den mezi 17.00 a 18.00 až do 31. srpna nabízí síť Cronet speciální padesátiprocentní slevu pro odesílání SMS.

Pro návštěvníky Chorvatska je také připravena služba Tourist Mobile Info – na lince 1555 (ze sítě Cronet) mohou uživatelé získat všechny důležité turistické informace, jako např. informace o provozu na silnicích a dálnicích, informace o hotelech a ubytování v soukromí, letové řády, jízdní řády, informace týkající se lodního provozu, informace o kulturních akcích, jakož i o službách operátora HTmobile. Služba Tourist Mobile Info je poskytována v anglickém, německém, italském a chorvatském jazyce.

Všichni turisté z České republiky, kteří do 31. srpna 2004 pošlou v mobilní síti Cronet SMS zprávy, mohou vyhrát v soutěži HTmobile hodnotné ceny – letní dovolenou v Dubrovníku v roce 2005 nebo jeden z devíti telefonů Nokia 7610. Pro účast v soutěži se uživatelé nemusí registrovat. Do soutěže o ceny budou automaticky zařazeni poté, co odešlou v síti Cronet SMS zprávu. Každá další odeslaná zpráva pak zvyšuje jejich šanci na výhru.

* Doporučujeme, aby si uživatelé ověřili aktuální nabídku služeb a přesné informace o cenách u svého domácího operátora.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).