Hlavní navigace

Na Splatkomat.cz od UniCredit Bank je nyní možné kromě sloučení stávajících úvěrů, kontokorentů a kreditních karet získat i nový úvěr

[Tisková zpráva] Splatkomat.cz přináší na český trh zcela unikátní řešení. Klienti mají možnost předem zjistit, kolik mohou ušetřit na měsíčních splátkách svých závazků, popřípadě kolik mohou získat peněz navíc bez navýšení měsíčních splátek, a nyní i zjistit a zažádat o nový úvěr.

Sdílet

•    Splatkomat.cz nyní umožňuje ještě komplexnější řešení klientských potřeb v oblasti úvěrování jak pro své stávající klienty, tak i pro nové klienty UniCredit Bank.

•    Kromě sloučení spotřebitelských úvěrů, kontokorentů nebo úvěrů z kreditních karet do jednoho výhodnějšího úvěru od UniCredit Bank mohou nově požádat o nový úvěr s možností čerpat kdykoli do konce roku 2011 se zahájením splácení až v příštím roce.

•    V případě, že se klient rozhodne takto získaný (schválený) úvěr nečerpat, nabídka úvěru se k 31. prosinci 2011 ukončí, přičemž klient neplatí žádné poplatky (ani za schválení).

„UniCredit Bank nyní nabízí výjimečné a komplexní řešení – počínaje novým úvěrem s možností jeho čerpání v letošním roce a zahájením splácení až v roce 2012, přes úsporu díky sloučení stávajících závazků nebo možnosti získání dodatečných finančních prostředků opět díky sloučení úvěrů/refinan­cování. Doplnění naší nabídky směrem ke komplexnímu řešení úvěrových potřeb posouvá Splatkomat.cz dále v jeho unikátnosti. V současné době takto komplexní, přehledné a transparentní řešení klientům nenabízí žádná jiná banka na českém trhu,“ uvedl Tomáš Halla ze spotřebitelského financování UniCredit Bank.

Pokud se klient následně rozhodne pro některé z nabízených řešení a využije možnost odeslání požadavku přímo ze Splatkomat.cz, bude jej čekat připravený bankéř s hotovým řešením.

Nový úvěr či peníze navíc ze sloučeného úvěru lze použít na cokoliv bez dokládání účelu, celkem až do 500 000 Kč. Do výše 250 000 Kč není zapotřebí ani spolužadatele. Půjčku lze zcela či zčásti splácet předčasně bez poplatků, stále navíc platí, že neúčelové prostředky může mít klient k dispozici do hodiny. Úvěr je možné splácet až 84 měsíců. Navíc je k půjčce možné uzavřít výhodné a levné pojištěni proti neschopnosti splácet, které kryje splátky v případě nemoci, ztráty zaměstnání, invalidity atd.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).