Hlavní navigace

Na Příkopech byly předány ceny za 150 000 Kč

V Praze v ulici Na Příkopě převzali výherci soutěže GE Money Bank exkluzivní ceny v celkové hodnotě 150 000 Kč. 50 000 Kč v hotovosti, diamantový prsten s briliantovým brusem a luxusní zájezd získali soutěžící, kteří nejlépe zodpověděli tipovací otázky týkající se obsahu reklamních panelů GE Money Bank umístěných v centru Prahy.

Doba čtení: 1 minuta

„Přišli jsme s novým a netradičním komunikačním konceptem, který lidi zaujal svou kreativitou, nevšedností i atraktivitou exkluzivních cen,“ řekl Ian Forrest, ředitel marketingu GE Money, při slavnostním předávání výher.

Bankovky v celkové hodnotě 50 000 Kč, které byly uzamčeny v jednom z reklamních panelů Na Příkopech, získal Milan Karaba z Loun. Peníze podle svých slov použije na zlepšení bydlení, tedy dovybavení bytu, a pokud by mu ještě něco zbylo, pak pojede rád na dovolenou v zimě někam do teplých krajů.

Prsten s diamantem z bílého zlata s briliantovým brusem v hodnotě 50 000 Kč, vystavený ve druhém panelu GE Money Bank, vyhrála Jana Ungerová také z Loun. Prsten jí udělal velikou radost, ještě nikdy tak drahý klenot nedostala, proto si jej ponechá a bude jej nosit při slavnostních příležitostech.

Výhercem luxusní dovolené rovněž v hodnotě 50 000 Kč se stala Ivana Rejlová z Chotěboře. Ta byla na návštěvě u kamarádky v Praze a při společných nákupech v centru se rozhodly zkušit své štěstí. To se jí vyplatilo, a tak chce jet spolu s rodinou na dovolenou do Egypta.

Soutěž GE Money Bank – 150 tisíc leží v Praze Na Příkopech, proběhla od 20. do 29. června. Pomocí SMS zpráv lidé odpovídali na tipovací otázky týkající se obsahu tří reklamních panelů umístěných v Praze v ulici Na Příkopě. Všichni tři výherci zodpověděli na položenou otázku přesně, takže jim právem náleží exkluzivní ceny, které žádná jiná banka na českém trhu takovouto formou neprezentovala.